Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha valakinek a beszéde nem...

Ha valakinek a beszéde nem tiszta, nehezen érthető és bizonytalan, az elég ok arra, hogy a társai kerüljék a vele való beszélgetést?

Figyelt kérdés

Mert olyan az én beszédem kb. amit leírtam, és azt veszem észre, hogy az iskolatársaim egymással tök jól elbeszélgetnek meg minden, velem meg senki se hajlandó, hiába próbálkoztam akárkivel is. Mindig csak 1-2 válaszig jutok el mindenkivel aztán ennyi a beszélgetés.

Ha nem a nehezen érthető, bizonytalan beszédem az oka, akkor mi lehet?


2013. okt. 2. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem a beszéded az oka ez biztos.Évfolyamtársam is kb ehhez hasonlóan beszél ,és mégis mindenkivel jóban van.

Szerintem csak egyszerűen nem tetszik nekik valami rajtad, vagy csak ettől érzik menőnek magukat

2013. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anyósommal sose volt rossz a viszonyom, de amióta amióta agyvérzést kapott teljesen érthetetlenül beszél. Annyira kell figyelni, hogy már fárasztó és így se értem felét sem. Szoktam bólogatni ha valamit mond, aztán elmenekülök a közeléből, mert már nekem kellemetlen, hogy minden mondatra rá kell kérdezni!

Inkább kerülöm azóta.

2013. okt. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell kiabálni egy másik ember mellett, de azért próbáljon erölködni már az ember, hogy megértesse magát minél gyorsabban, így beszéljen hangsúlyosan. Nagyon fárasztó 10-szer is visszakérdezni szavakra-mondatokra, az idő az mindenkinek rohan.

Ha valaki betegség miatt beszél úgy, akkor természetesen elfogadom.

2013. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki részeg, többek közt azért sem szeretik a társaságát, mert nagyon összefolynak a szavai és csak motyorog. :))
2013. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!