Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Erre van esélyem, elképzelhető...

Erre van esélyem, elképzelhető a dolog?

Figyelt kérdés

Egyik lány(aki tetszik) megírta hogy nem tetszek neki,nem vagyok az esete.

Viszont előtte még megírta, hogy egyébként a külsőm nem tetszik neki.Azóta beszélgettem egy régi lány osztálytársammal aki meg azt mondta, hogy legyek lazáb,öltözzek lazábban.És ha egy időután csalódik a lány a gyökér osztálytársainkba,lehet hogy majd az egyetlen normálishoz (hozzám) visszajön, főleg ha addigra sikerülne úgy megváltoznom hogy neki is tetszene?



2013. okt. 3. 04:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Visszajönne hozzád, mert ha nincs ló, jó a szamár is.

Ennyit nem érhet egy lány sem, ha igen, akkor magadra vess, ha semmibe fog venni.

Ha nem tetszel neki, akkor csak az öltözködésed miatt nem fog a véleménye megváltozni.

2013. okt. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
FElejtsd el.
2013. okt. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem,kösz,csak hát naon bekjött nekem a lány
2013. okt. 3. 07:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha egy lánynak nem kellesz úgy, amilyen vagy, ne változz meg miatta.

Én nőként ugyanezt mondom.

Magunkat kell adni, és olyan párt találni, akinek így tetszünk, ahogy vagyunk.

(Most nem azt mondom, hogy nem lehet pl. venni egy elegáns ruhát, hogy jól nézzen ki az ember, csak, hogy az alapszemélyiséget ne változtassuk meg valaki miatt, mert akkor sosem leszünk boldogok!)

28/N

2013. okt. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az "esete" az embereknek az, aki emlékezteti őket azokra, akiket már szeretnek, megszerettek valaha.

Van esélyed, csak tovább tart, míg kiválaszt. Ha barátilag, emberileg stimmeltek, és úgy viselkedzs vele, mint egy szerelmi kapcsolatban, akkor ki fog alakulni. Ha nem passzoltok emberileg sem, akkor nem.

2013. okt. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 schocko ***** válasza:

"egyetlen normálishoz (hozzám) visszajön"


-néha nem árt tükörbe nézni, másrészt akkor sem te lennél az egyetlen férfi a Földön, tehát ha van esze, akkor messzire kerül...

2013. okt. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Soha ne változz meg mások kedvéért!!!! Már csak azért sem, mert az nem Te vagy, így az csak színjáték és nem lehet sokáig színészkedni senki előtt. Nincsen értelme!!!!

Ha Te jól érzed magadat a saját bőrödbe, akkor a kisugárzásod is megvan. És hidd el, hogy ez a fontos!!!

Ha Te hiányolsz magadban valamit, akkor pedig tégy meg mindent, hogy olyan legyél.

Ne haragudj, de a barátnőd tanácsa kicsit butácska. Nem a lazább öltözködés fogja meghódítani a kiszemelt lányt!!!

Légy önmagad! Ha neki ez nem jön be, akkor majd másoknak igen. RENGETEG olyan lány mászkál az utcán, akinek úgy tetszel ahogy vagy és olyannak szeretne amilyen vagy.

És sem színészkedni sem pedig megváltozni nem kell!

Hagyd a lányt!!!

2013. okt. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm,a sok értelmes választ(bárcsak minden válaszolóba legalább fele annyi ész szorult volna mint az ittlevőkbe), nagyon sokat segítettetek köszönöm!


Akkor ha jól értem, ha hasonlítok pl. a családtagjaira,akkor olyan vagyok aki tetszik neki? Ugyanez fordítva?


És esetleg hol nézhetnék más után?

2013. okt. 6. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!