Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Normális szerintetek az...

Normális szerintetek az osztálytársam?

Figyelt kérdés

Általánosban is oszt. társak voltunk, és megint azok vagyunk...

szóval van ez a gyerek, néha velem, meg egy másik sráccal szokott hazajönni az iskolából, és olyankor egész végig dumál és a legjobb, hogy ilyen hülye kockaságokról, pl. arról a minecraft-ról vagy miről, mi meg mondtuk neki a másik sráccal, hogy jó, de beszéljünk már másról, mert ez minket nem érdekel. erre így ránk nézett és beszélt tovább ugyanarról.

az iskolában csak úgy "poénból" ütögeti a lányokat, meg az egyik csajnak is mindig kiverte a kezéből a füzetet, a lány meg rászólt, hogy álljon már le, erre tovább folytatta.

órán is a tanárok nem győzik leállítani, akárkihez odaültetik, pofázik egész órán, ha egyedül ül a padban, akkor ordibál a körülötte lévőknek és maguk az emberek is, akiknek beszél órán, mondják neki, hogy maradjon már csendbe, de nem fogja fel és beszél tovább...

meg úgy az egész gyerek olyan fura...szerintem van valami fogyatékossága.

szerintetek?


2013. okt. 3. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek hülyének is kell lenni. Ez van. Így teljes a világ.
2013. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül nem hiperaktív?...

Esetleg otthoni körülmények,nem figyelnek rá,nem tud a lányokhoz rendesen közeledni.S így nyilvánítja ki az "érzelmeit".Minecraft meg egy nagy *** :D

2013. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezek alapján bizony megeshet, hogy nem 100-as.

Én is valami olyanra tippelnk, hogy nem foglalkoznak vele, és így szeretné felhívni magára a figyelmet.

2013. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont mint én általánosban, elvileg hiperaktív és szeretethiányos voltam. Amúgy nem feltétlenül egyenlő a hülyeséggel, nekem az átlagom mindig a 3-4 körül mozgott, ha meg szántak rám figyelmet akkor simán megütöttem az ötös szintet is egy két tantárgyból. Nekem középsuliban normalizálódott a magatartásom, érettségire már teljesen normális voltam.
2013. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

nem tudom, h figyelnek-e rá, mert nem vagyok vele túl jóba.

de szerintem nem ez az oka, vagy nem CSAK ez...most már ahhoz képest egész normális lett, mint amilyen volt, mert általánosban olyanokat csinált, hogy pl. kinyomtatott valami képet és kivágta, aztán elvitte az iskolába és ott mutogatta nekünk, h az a kincse, az egyik szemét gyerek meg elvette tőle azt a kis papírdarabot és ezért a gyerek meg akarta verni. ez kb. 5.-6.-ban történt. de alsóban olyanok is voltak, hogy ő 4.-es volt, és egy elsős KISLÁNYT megvert, mert a kislány rá mert nézni. meg még voltak ilyenek.

de egyébként az a durva, hogy ahhoz képest, milyen primitív, matekból és infóból, meg úgy néha a reál tantárgyakból ilyen zseni, múltkor olyat mondott infó órán, hogy a tanár se tudta, miről beszél...

szóval nem tudom, én arra tippelnék, hogy autista, vagy valami hasonló baja lehet.

2013. okt. 4. 16:50
 6/6 anonim válasza:
Ez egy szexuàlis őrült.
2020. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!