Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Ti mit gondoltok arról, hogy 12-13 éves fiúk cigiznek?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg matek órán, hogy az osztályomból 4 fiú is cigizik, ráadásul az egyik asztmás, és egész héten köhögô rohama volt. Nem gondoltam volna, hogy pont az én oszt.társaim fognak ilyen korban dohányozni. Nagyot csalódtam bennük, ahogy mindenki más is, de ôk nem fogják fel, hogy tönkre teszik magukat. Mit gondoltok?

2013. okt. 4. 18:15
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
72%

Csak sajnálni tudom őket, ráadásul a szülők egy idióták! Valószínű Ők is cigiznek, tehát ezt a "jó" példát látják a gyerekek.

Engem mint lányt is taszít, ha pasi dohányzik... nem is kellene párnak sem. :-)

2013. okt. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Regebben meg egyszerubb volt cigihez jutni, de most a Nemzeti Dohanyboltok koraban sokszor a dohanyos is nehezen vesz cigit, nem beszelve hogy nem 2ft.

De persze egy 12 evesnek meg nincs annyi esze, mintakat kovet amit a kornyezeteben lat es azt hiszi meno, pedig gaz.

2013. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok ezzel. Kiderült, hogy az asztmás gyerek a szüleitôl lopkodja a cigit.
2013. okt. 4. 18:25
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezt látják, és mert senki sem tiltja meg nekik. Majd kinövik. Nálunk is sokan dohányoztak 12-3 évesen, de mára már a legtöbben leszoktak. Ez csak egy akkori "hóbort" volt. Persze vannak olyanok, akik nem hagyják abba, azok meg így jártak.
2013. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
96%
14 éves lány vagyok, 1 éve cigizek. Azt gondolom, hogy a ő dolguk, neked ezzel nem kell törődnöd, ha te nem csinálod, örülj hogy egészségesebb maradsz, és hogy nem vagy hülye. Ennyi.
2013. okt. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Hátha kinövik. Fôleg, ha az osztályfônökünkön múlik...
2013. okt. 4. 18:41
 7/40 A kérdező kommentje:
5- ös a szüleid mit szóltak hozzá? Vagy tudják egyáltalán?
2013. okt. 4. 18:42
 8/40 anonim válasza:
Csak sajnálni tudom őket, hogy ilyen fiatalon tönkreteszik az életüket.
2013. okt. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:
100%
idióták! viszont nem feltétlen a szülök a hibások, én anyum is cigizik de én annál inkább utálom a cigit. és igen, rendesen tönkreteszik magukat!
2013. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Ha becsületesen dolgoznak és abból megveszik természetesen a Nemzeti Dohányboltban akkor már csak rajtuk múlik hogy ideje korán tönkreakarják magukat tenni vagy nem.


Szerintem a cigi a fiú szájában ilyen fiatalon nagyon búzás a lányoknál meg ribis.

Ennyi idősen milyen stressz ér amiért cigizni kell?

Amelyik meg asztmásan csinálja, az meg öngyilkos hülye majom. Egy felnőttnek sem kéne nem hogy egy 12 évesnek.

Ez is a mai kor szennye, csak 10 évvel ezelőtt amikor én voltam ennyi, ilyen hogy cigi nem is volt az iskolában, max a tanárok csinálták valahol eldugva szem elől.

2013. okt. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!