Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyképű, beképzelt, kötekedő...

Nagyképű, beképzelt, kötekedő sráccal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Van az osztályba egy srác, aki mindenkivel kötekedik, ütöget meg hasonlók.Főleg velem.Már lecsapnám (egy kis vékony csontváz gyerekről van szó, én pedig), de (most lehet röhögni)megígértem a legjobb barátomnak mielőtt elköltözött, hogy nem leszek olyan balhés,verekedős mint amilyen voltam (zűrös időszak volt ).Másrészt pedig szólna az anyjának aki elég szókimondó, határozott nő és tuti hogy az ő kisfia történetét hinné el, és jönne a balhé a szülőkkel.Azt meg nem szeretném.De mással nem tudom leállítani.Ha nem veszem fel amit kötekszik akkor csak azért is csinálja hogy észrevegyem, ha pedig felveszem akkor azért csinálja mert látja hogy idegesít.Nincs ötletem.Szerintetek mihez kezdjek?

2013. okt. 4. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Balhorog. Sok mindent megold. Jó barátom volt eddig nekem mindig.
2013. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én nem tudom mit kell ilyen kérdést kiírni...

ha verekszik, akkor megadod neki ami kell...

és ennyi

, nincs ezen mit agyalni.

2013. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha vékony és kicsi, elég oda egy jó pof is,attól is lefekszik.
2013. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha tényleg csak baszogatásból csinálja akkor ne foglalkozz vele mert annál rosszabb

de ha már tényleg kötekedik, akkor üsd meg

leg célszerűbb gyomorszájon, látlelet nem mutatja ki, nem látható sérülés, de egy ideig gondja lesz a levegővétellel :D

azonkívűl még az álcsúcs az, amit érdemes megcélozni, ugyanis ott van egy idegvégződés, amit ha megütsz elég jól megszédül, esélye nem lesz a bunyóban

2013. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehet legközelebb megcsapom.Nem sűrűn verekedek de ha már verekedek akkor nem cicomázom azzal hogy ilyen meg olyan pontokra ütök.Ott ütöm ahol érem
2013. okt. 4. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele
2013. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vagy szard le, vagy néha nagyon gyenge beszólásokat mondj neki, hogy 'menj már innen', meg hogy 'hagyjál már' :D tehát ne is beszólásokat. kellemetlenül fogja érezni magát. amúgy emögött félelem áll. a kisebbségi komplexust próbálja így elnyomni.
2013. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam ,hogy a kissebségben érzi magát és emiatt csinálja (vékony,érdekes a feje, szószerint egy emberi kérdőjel):D.Kipróbálom ezeket a gyenge beszólásokat hátha leáll.Kösz a tippet :)
2013. okt. 10. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!