Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is a facebook...

Szerintetek is a facebook miatt nőtt meg a kegyetlen, önző, kényes, egoista, beképzelt, nagyképű lányok tábora?

Figyelt kérdés
Szerintem az a baj, hogy a facebook-on sok lány megkapja, hogy milyen szép, egy egész országnyi fiú dícséri őket, így minden lány felszínesé még inkább válogatós lesz külsőre, csak a tökéletes kinézetű fiúkra bukik mind, hisz őt úgyis mnden fiú akarja, akkor ő már hercegnő és bármit megkaphat. Hiányoznak azok az idők, amikor még nem volt facebook, akkor legalább még mosolyogtak is a lányok az utcán egy fiúra vagy adtak valami jelet, most meg a mobiljukat bújják vagy fapofával, gyilkoló nézéssel járják a várost és lenézik az összes fiút, kivéve persze a tökéletse szépségeket, akiknek még orra sincs szinte, mert hát az a menő, ha egy fiúnak pici lányos orra van, a nagy fiús orr meg már gáz manapság.
2013. szept. 6. 12:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem azért, mert rájuk csorgatod a nyálad, nem a normális világnézettel rendelkezőkre. rengeteg lány nem rak ki popsi és mellkidobós képet, de te se nézed meg őket. Vagy ha igen, ajánlom, velük törődj.
2013. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A facebook is hozzárájult ehhez, de a facebook előtt is elég sz5r volt a helyzet ilyen értlemben.
2013. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Megint megy az általánosítás ..., nagyon jó!

Olyan lányt kell keresned, aki szerinted nem ilyen felszínes és válogatós ...!

2013. szept. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Tényleg gáz, ha egy fiúnak orra van? Bazz hozom a flexet! :D
2013. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%

"Nem, szerintem azért, mert rájuk csorgatod a nyálad, nem a normális világnézettel rendelkezőkre. rengeteg lány nem rak ki popsi és mellkidobós képet, de te se nézed meg őket. Vagy ha igen, ajánlom, velük törődj."


Ha, ha, a "normális világnézetű" visszahúzódó lányok a legalattomosabbak.

2013. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hát majd figyeljétek meg, hogy a szép lányok az orratlan kislányos kinézetű fiúkkal járnak én is bájos vagyok csak nagy orrom van, ami férfias arcot ad nekem, emiatt már esélytelen vagyok a legtöbb csajnál vagyis rondának neveznek.

Amúgy meg én a kevésbé szép csajokkal is megjártam már, ne gyertek már azzal, hogy a csúnya lányok ők angyalok, mert ez egyáltalán nem igaz, sőt eddig a legkedvesebb lányok, mind szépek voltak.

2013. szept. 6. 13:05
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig ez nem a facebook hibája, hanem az országnyi fiúé, aki dicséri őket. Az, hogy bizonyos lányok felszínessé váltak, megint csak azoknak probléma, akik az ilyenekkel akarnak kezdeni, bár fogalmam sincs, hogy miért. Hiszen, ha te nem a külső alapján válogatnál, akkor logikusan semmit nem akarnál egy ilyen lánytól.


Egyébként pedig miért ne akarhatnának maguknak tökéletes külsejű pasit, ha meg tudják szerezni és nekik erre van igényük? Az pedig, hogy szerintem az orrod mérete lehet menő, vagy nem, az megint csak ostobaság.

2013. szept. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Még az a szerencse, hogy Te tökéletes vagy. Csak kissé megszállott a napi 342 ilyen kérdéseddel, amiből mindegyik ugyanarról szól. Ha körülötted mindenki hülye, gondolkodj el, mert lehet Te vagy a hülye.
2013. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Egyébként pedig miért ne akarhatnának maguknak tökéletes külsejű pasit, ha meg tudják szerezni és nekik erre van igényük?"


Mert jellemtelenség, beképzeltség, felszínesség: nem tudják hol a helyük. Másrészt a jóérzés hiányára utal.

2013. szept. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 ACAB válasza:

Barátom, aki keres, az talál! Ismered a mondást, nem?

Ez a sírás meg amúgy sem vezet sehová. Inkább szedd össze magad, és légy férfi!

2013. szept. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!