Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyképű, nagyravágyó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyképű, nagyravágyó, beképzelt pasit mivel lehet megfogni, "elvarázsolni"?

Figyelt kérdés
Úgy hogy azt gondolja wow ez a nő kell nekem!!
2013. máj. 23. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Varázsolni felesleges. Egyszerű a dolog: nőnek kell lenni, nem felfujt műnéninek.
2013. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tükörrel.


Másra amúgy sem indul be, csak önmagára.

2013. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az első választ nem igazán tudom értelmezni!!!

A második viszont tetszik ... vicces :)

2013. máj. 23. 14:13
 4/11 anonim ***** válasza:
3 Pedig tök egyszerű, aki akarja megérti, aki nem akarja az nem érti:DD
2013. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha az elsőt nem tudod értelmezni, gond van...Ha nem érted mit jelent az, hogy úgy igazán, tetőtől talpig nőnek lenni, az életben nem fogod megfogni. De ha ez megvan, és felfigyelt rád, nem szabad hasra esni tőle és beállni a többi nyálcsorgató csaj után a sorba. Neked kell irányítani, neked kell lenni A NŐnek, akit meg akar hódítani.
2013. máj. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Legyél ugyanolyn amilyen ő. Hidd el, észre fogja venni magát. Én is ismerek egy ilyen fiút, nagyképű volt, flegma, sznob..anyuci kicsi fia. Mikor pár évre rá találkoztunk, teljesen lekezelően viselkedtem, flegma voltam, nem mutattam felé érdeklődést, és egyből odáig volt... :)
2013. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
:) majd ha rájössz a válaszra akkor is fogsz írni egy kérdést, de más hangvételben :D
2013. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi a rák? Akkor hogy is van ez?


Most kik a vezetők a csajok vagy a csávók? Vagy kinél a hatalom? Van akik szerint mindig a csajok választanak mások szerint a dominanciával minden nőt uralni lehet, míg újabb vélemények szerint "belső értékek" megint mások szerint az akinél a kisurgárzás van... Damn. Mindenki mást mond tök chaos az egész.

2013. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy "Trófea akarok lenni a gyűjteményedben!"
2013. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megfoghatod, elvarázsolhatod, de megtartani nem fogod. És megváltoztatni sem. De ha mazochista vagy, próbáld meg.
2013. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!