Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért szeretem annyira azt a...

Miért szeretem annyira azt a gyereket?

Figyelt kérdés
Most vagyok nyolcadikos, és van egy ötödikes fiú a suliban. Nem vagyok belé szerelmes, azt biztosra tudom, de mégis felelősséget érzek érte, mintha nekem kéne rá vigyáznom, pedig nem is rokonom, és nem is nagyon ismertem eddig csak névről. Mégis olyan jó lenne jóban lenni vele, de nem értem, miért van ez, mikor szerelmes nem vagyok belé, csak kedvelem és szeretnék segíteni neki. De még sosem beszéltem vele, és szeretném, hogy jóban legyünk, de nem akarok köszönni neki a suliban, meg ilyenek, mert a z úgy tűnne, mintha szerelmes lennék belé. Facebookon nem szeretnék írni neki, mert... hát nem az internet az elsődleges dolog. Igaz, lájkoltam már a profilképét is meg szoktam lájkolni dolgokat az üzifalán. De... nem tudom, mit csináljak, és miért van ez a fura dolog...
2013. okt. 5. 11:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és lemaradt hogy 13 éves lány vagyok:)
2013. okt. 5. 11:39
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiú akkor nálad kisebb? (ha általános suliba jársz) vagy nagyobb? (ha hatosztályos gimnáziumba jársz)
2013. okt. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, kisebb 3 évvel:)
2013. okt. 5. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ez bizony szerelem - a szemérmesebb fajtából. Már nem plátói, ha lájkolod :-)
2013. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!