Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen vele?

Miért vagyok ilyen vele?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy van egy srác, akivel elég jól elbeszélgettem mindig korábban így neten. De most már kb. 1 hónapja nem írtam neki, pedig nap-mint-nap fent vagyunk mindketten, valószínűleg ő azt hiszi, hogy megharagudtam valami miatt vagy ilyesmi, pedig igazából semmi bajom nincs vele.


Csak időnként rám jön (évente 1-2szer), hogy egyes ismerősöket hanyagolok. De nem azért, mert bármi gondom lenne velük, csak valamiért olyan remete üzemmódba kapcsolok és csak azokkal beszélek, akikkel a "kapcsolás" előtt nem beszéltem.


Nem tudom ennek mennyi értelme van... szóval szeretném megírni neki, hogy mi a helyzet és rendbe hozni. Csak 1 hónap eltelt... mit írnátok? : s



2013. aug. 14. 09:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy csak barátságról van szó.
2013. aug. 14. 09:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért vagy Ilyen vele, mert te mindig valami újra vágysz. Attól, hogy másokkal beszélgetsz, néha írj neki egy e-mailt :) én 1 hónap után valami olyasmit írnék (hogy ne bántsam meg) , hogy bocsi, hogy nem írtam, de elég sűrű hónapom , azért nem tudtam írni, remélem nem Haragszol és a barátságunk megmarad.
2013. aug. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
simán ird meg ezt hogy miért nem beszéltél vele ha jó kapcsolatban vagytok akkor megérti :)
2013. aug. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fura ez a kapcsolás, mert én is ilyen vagyok. Szar barátnak érzem magam ilyenkor. Én is mindig elfoglaltságra hivatkozok, hogy sűrű a nyár, ide kellett menni meg oda is. De jobb, ha te keresed és kimented magad, mint ha esetleg hagyod az egész barátságot elveszni. Esetleg elmagyarázhatod neki ezt a kapcsolós dolgot is, de én sem értem miért csinálom, hogy lehetne ezt másnak elmagyarázni, hogy nincs vele bajom, csak egy kicsit hanyagoltam.
2013. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én is így működöm. Ez azért van, mert szereted a függetlenséget, de közben szeretnél figyelni másokra is. Én ilyenkor csak úgy írok egy sziát, megkérdezem, hogy mizujs. Ha visszaír, akkor igazán kedvel é szívesen barátkozik továbbra is. Ha pedig nem, hát így jártam.

16L

2013. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyet értek az előttem szólóval... írj rá egy sziát, esetleg utána mesélj vmi sztorit ami veled történt az elmúlt hónapban, aztán érdezd meg h "na és veled miújság? :)"
2013. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Néha akkor is írj rá, és kérdezd meg hogy van...

Számomra nagyon sértő amikor valaki ezt csinálja.

Én hónapokon át órákat beszéltem minden nap egy lánnyal, majd most csak mert olyan kedve van flegmázik, leszr, hanyagol.

Inkább hetente-két hetente 1x beszélj vele, de akkor legyél kedves, jó fej, minthogy a hangulatingadozásaid miatt elveszíts egy barátot.

Ha erőltetni kell, akkor erőltetni kell, de még mindig jobb mint akkor fogni a fejed, amikor már megtörtént a baj...

2013. aug. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!