Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik gyerek piszkál,...

Az egyik gyerek piszkál, lökdös, dobál. Tudnátok megoldást találni? 16F

Figyelt kérdés

Gimnáziumba járok 10-es vagyok. A fent említett gyerek engem és osztálytársaimat is piszkálja, mint pl. lökdösődik, mindenkinek beszól, órán mindenkit nyálas radírral dobál, rágót köp mások cuccaira stb. Ő egyébként már tavaly is ilyen volt de év végére kicsit "lenyugodott". Most megint elkezdte a szemétkedést.

Én nem akarok ebből verekedést, zűrt csinálni, hanem "békésebb" módon szeretném elintézni.

Mikor mondtam neki, hogy álljon le, vagy hagyja már abba a szemétkedést nem vette figyelmül, ugyanúgy folytatta.

A gyerekről meg annyit, hogy bulizik, piál, cigizik, drogozik.


Ha utolsó évem lenne az iskolába, még eltűrném valahogy, de mivel még ezzel együtt 3 év hátra van nem szeretném,

ha ez így maradna.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. okt. 7. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csapd szét a kis kriplit! Tépd ki a szárnyát!
2013. okt. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy jó nagy pofont neki.
2013. okt. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen erre már én is gondoltam, de nem vagyok az a verekedős típus.+ ha meg is pofoznám, elkezdene verekedni, kapnánk osztályfőnökit, stb. amit én nem szeretnék, mert én ilyen "jó gyerek" vagyok, ha lehet kerülöm a bajt, 5-ösemin vannak meg ilyenek.
2013. okt. 7. 15:13
 4/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk persze, nagy valószínűséggel simán megtudnám verni, mert vékony, 5-10cm-el alacsonyabb, mint én, ő pingpongozik míg én 5 éve krav magázok (önvédelem), és a nyáron kettlebellezni is elkezdtem, és most 16kg-os súlynál tartok. Ennek ellenére még életem során egyszer nem ütöttem meg senkit verekedés céljából, + mint írtam békés módon szeretném elintézni.
2013. okt. 7. 15:25
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Késeld halálra mikor nem figyel senki, esetleg mérgezd meg.
2013. okt. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az az illető olyan szinten buta és unintelligens, hogy nem fogsz találni békés megoldást. Mi ezt anno úgy oldottuk meg, hogy iskola utána 1v1. Vívd ki a tiszteleted, másképp nem fogja abbahagyni.
2013. okt. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnak van egy ilyen osztálytársa.(én az anyja vagyok)Meguntam, hogy nem tud vele mit kezdeni. Ő is békésen akarta, de ezek csak az erőt tisztelik. Bementem,felkentem a falra a mocsokját, azóta a lányom barátnője akar lenni, és megy utána, mint a pulikutya. Jó, mondjuk azt is mondtam neki, hogy: ha egy haja szála meggörbül, mindegy ki bántotta, kibelezlek! Ha esik az eső, és megy az utcán, belefekszel a pocsolyába, hogy ő száraz lábbal menjen át rajta! Ha nehéz a táskája, viszed helyette! Ha nem köszönsz neki előre, és tisztelettudóan, kitépem a nyelved! Meg ilyeneket. Nem gondoltam komolyan, de ez a barom be akarja tartani, hát tegye. Úgy látszik ez kellett neki. Te is tedd ezt. Ismétlem: ezek csak az erőt tisztelik, itt békés megoldás egyszerüen nincs.
2013. okt. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

utolsó te aztán kemény anyuka vagy :D


Amúgy tényleg nem értenek az ilyenek a szép szóból.Fogjatok többen össze a sz@rházi ellen.Vagy vkinek kérjétek meg a bátyát az hozzon magával pár havert és beszélgessenek el a kissz@rházival.


Unokatesómat(akkor volt 15 éves) is szekálták szólt a bátyának az meg hozott magával még 2-3 embert,meg vitték a család kutyáját egy nagytestű fekete keverék kutyát és úgy beszéltek a pisissel:D:D Hatot,utána normálisan viselkedett.



A fenyegetésből értenek ezek,másból nem!

2013. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az eddigi válaszokat.

Nekem az a bajom, hogy nem is merek szólni, hogy mi van itthon...

Valahogy, ha mód van rá egyedül szeretném elintézni, de mint írtam a verekedés nem az én műfajom. +Még életembe nem is verekedtem:S.

2013. okt. 7. 20:02
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, várok még 1 ideig, ha akkor sem történik változás, szólok én is anyának, mert még általános iskolába is volt 1 ilyesmi gyerek, de mikor anyának szóltam ó felhívta az osztályfőnökömet, a gyerek szüleit stb. és akkor úgy az a gyerek megszeppent, vagy legalábbis meghúzta magát és befejezte a szemétkedést.


Szerintetek ez jó ötlet lenne, vagy még jobban rám szállna?

2013. okt. 7. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!