Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok. Nektek hiányoznak az...

Tanárok. Nektek hiányoznak az elballagott diákjaitok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, h a tanároknak hiányoznak-e a volt diákjaik? :)

Most fogok ballagni gimiből, és van egy nagyon jó fej tanár ismerősöm. Régebben testnevelést tanított, aztán kaptam egy másik tanárt. Rengeteg mindent köszönhetek neki, zárkózott és félős voltam. Nagyon sokat beszélgettem/beszélgetek vele. Mindig ő ad tanácsot, mindenről el tudunk beszélgetni. Mellesleg most ő korrepetál matekból. Imádom, és tanán úgy érzem, h ő is nagyon kedvel. Mindig mosolyog ha meglát, megkérdezi hogy vagyok stb. :) Kíváncsi vagyok rá, h hiányozni fogok-e neki? :) (Ezt tőle nem akartam megkérdezni, ezért írtam ide.)



2013. okt. 8. 22:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként ő 40/F én pedig 18/L vagyok :)
2013. okt. 8. 22:51
 2/4 anonim válasza:
8%

Nem hiányzik egyik kis szaros se. bánom hogy tanár lettem :(

Történelmet tanítottam , de ....

2013. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ugyan már, annyira azért nem szörnyűek a gyerekek. Szerintem nagyon sok értelmes gyerek van az iskolákban.

Egyébként a történelem az egyik kedvenc tantárgyam. :)

2013. okt. 17. 20:43
 4/4 anonim válasza:
6 osztalyosba akartam menni amikor 6.-as lettem, es meg azok a tanárok akikkel nem voltam jóban, azt mondtak hiányozni fő a dilis fejem az órákról... Amikor megtudtak hogy felvettek, de nem akarok elmenni, lehet probaltak elfojtani, de lattam rajtuk az örömöt :D
2019. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!