Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöjjek össze azzal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze azzal aki tetszik?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon sok ilyen kérdés van de nem tehetek róla.:$ Szóval van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem és egy suliba jártunk de most elballagott és nem fogjuk olyan sokat látni egymást. És nem tudom hogy találkozzak vele meg mit mondjak neki. Persze szoktunk beszélgetni meg barátok vagyunk de jól jönne pár ötlet.:) Előre is köszi!

2012. jún. 18. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha erre a kérdésre lenne válasz, akkor bezárhatna a GYK.. :D
2012. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
miért mások hogy csinálják? nekem volt egy csaj osztálytársam aki jóban volt egy sráccal, aztán folyton likeolgatta a képeit facebookon...stb és addig nyomult rá amíg a srác belé nem szeretett...:/ én nem mernék ilyet csinálni mert nagy pofáraesés lehet belőle :S
2012. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ja és hozzátenném hogy emellett a srácnak egy másik lány jött be és amint ez a csaj megtudta egyből elkezdett nyomulni.... az előbb említett módszerekkel....érdekes módon az előtt semmit nem akart a sráctól, csak ugye féltékeny lett és így szedte el a pasit a másik csajtól :S

lövésem sincs hogy hogyan érte ezt el :S de nagyon érdekelne...

2012. jún. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát bizonyos srácokkal tényleg össze lehet jönni így :) meg nekem is volt már pasim.. de ez most kicsit más és nehéz
2012. jún. 19. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!