Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, furcsa a 8. -ból elballagott osztálytárssal járni? Nem járunk, csak szeretném.

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondj egyetlen okot, amiért ez szerinted gáz lehet.
2013. jún. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát 8 éven keresztül néztük egymás fejét, mindent tudunk egymásról így kb.
2013. jún. 12. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
És ez a gáz kategória? Legalább kiismertétek egymást...nem értem, hol a probléma.
2013. jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az gáz? Én is az osztálytársammal jöttem össze, bár azóta elballagtunk, de hát mi is 4 évig néztük egymás fejét mire összejöttünk. Nekem ez pont hogy jó, legalább nem egy idegennel kezdtem kapcsolatot. Nem tudom miért lenne ciki :D
2013. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem gaz. Nalunk is volt az osztalyban egy par, bar ez mar a tavaly volt. Kicsit mergesitettek oket, de aztan megszoktak, hogy egyutt vannak es lecsitultak. :) Nem lett annyira hosszu kapcsolat(ugy 2-3 honapot tartott), de most is jol egyeznek. Ha elkezdenek cikizni az osztalytarsaid azert, mert egy osztalytarsaddal jottel ossze nem vedd szamba, de ha szerinted ez gaz nem tudom mekkora jovoje lesz a kapcsolatatoknak. :|

15\L

2013. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

az utolsóra: nem én tartom gáznak mert nagyon el tudunk hülyéskedni de beszélgetni is és sok mindenben hasonlítunk, csak más véleménye is érdekelt

2013. jún. 12. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Ohh :-) Párommal mi 10.ben jöttünk össze, általános iskolás osztálytársak voltunk.:-) A mai napig együtt vagyunk ( immáron 5éve:-) )

21n

2013. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így már semmi gond. Akkor lett volna gáz, amíg oszt.társak voltatok, ugyanis "házinyúlra nem lövünk!" Mert abból mindig csak a baj van.
2013. jún. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!