Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek hogy békén hagyjon?

Mit tegyek hogy békén hagyjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon idegesít már az egyik lány osztálytársam!Folyton menőzik a pasijaival (szinte minden héten másik van neki!) és most már nagyon bosszantó. Egész nap hozzá se szólok, de neki mindig van valami megjegyzése hozzám. Egyszer kopogtam a padon a tollal és rám szólt, hogy hagyjam abba.Erre én azt válaszoltam vissza hogy *nem tetszik?ne hallgasd!* (ezt szokta ő is nekem mondani mikor szólok hogy ne énekeljen az órákon) Azt válaszolta vissza hogy: *hagyd abba különben feld*gom neked és ez lesz az egyetlen ami megb*sz életedben*. Amúgy ma is ezzel jött!!Ő olyan, hogy mindenkibe bele köt de én vagyok az első számú "ellensége" . Máskor azzal jön hogy én semmit nem tudok a pasikról mert hogy még sose volt nekem.Mondtam neki hogy nem fogom pont az ő orrára kötni hogy kivel mikor járok. Természetesen nem hitt nekem.8.-os vagyok.Eléggé izgulok a felvételi miatt meg hogy fel vesznek-e nem hiányzik nekem hogy egy ilyen hülye gyerek még marcangolja az idegeimet minden nap!Az anyja régebben átjött panaszkodni hogy mi ez a folytonos veszekedés közöttünk meg ilyenek de már a falra mászok ettől!Ez a lány szerintem valamennyire beteg, mert a folyosó közepén üvölti hogy majd mű f***t rendel a neten meg még szitkozódik is hozzá.Régen mikor az a srác aki tetszett neki a szemébe nézett akkor az öltözőben lefeküdt a földre és mint akinek epilepsziás rohama van rángatózott a földön! O.o

Mit csináljak ha még egyszer beszól?Nem igazán tudom megvédeni magam. :(

Anyához már ciki lenne menni, hogy beszéljen vele,az o. fő csak röhögne rajtam, az igazgató úgy szintén!

Hogy védjem meg magam?Mit mondhatnék neki amitől leszállna rólam?Remélem tudtok segíteni!! :'(



2013. okt. 9. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Alapból nem kellett vna reagálni ezekre a dolgokra és akkor már rég leszállt vna rólad,ha látja,h nem érdekel...
2013. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha már 8.os vagy akkor sokat már nem kell kibírni:)

egyébként meg szerintem hagyd,hagyd a fenébe a hülyéjét...

2013. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan kérdések és válaszok amik őt is zavarba hoznák ne félj. :D
2013. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Elég szégyen hogy minden héten más pasija van 8.- os létére IS! Nálunk ezt k*rvának nevezik! :) Én önvédelmire iratkoznék a helyedben pl MMA. Nem kell izmosnak lenned,de azért ha lehet sportolj minden nap egy kicsit,hogy jó kondiba legyél! :)

És ne félj anyukádnak mondani, ez nem "árulkodás".

Én sem nagyon tudom megvédeni magam, ezért van kutyám :) Ha ő mégsem lenne velem akkor ott a párom aki szintén MMA-t tanult! :)

2013. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

két lehetőséged van

az egyik, hogy hagyod magad, nem reagálsz arra amit mond

vagy az hogy visszaszólsz, és megmutatod, ki a jobb arc. :) beszólhatsz neki olyanokkal nyilvánosan, hogy 'nem én vagyok nem szűz nyolcadikosan..' én is ezt csinálom a hasonló tipusú ismerősömmel és állandóan elvörösödik a folyosó közepén. szerintem inkább a második variációt válaszd, nem fognak kukának nézni. gondolkodhatsz felnőttesen az első lehetőség szerint, de a suliban tinik vannak, ott nem fogják poénra venni... :)

2013. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

5 éve tűröm a hülyeségeit, de ez most felvitte bennem pumpát.

2013. okt. 10. 07:10
 7/7 anonim válasza:
Ismerem az ilyen fajta lanyokat... akik beszologatnak azert teszik mert nincsenek megelegedve magukkal. Irigyel teged, hogy te meg szuz vagy es olyannal vesztheted el akit tenyleg szeretsz o meg valami idiottaval. Szard le... ha beszol valamit rohogd el magad.. :D ennyi a titok.. :* 15l
2015. aug. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!