Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy békén hagyjon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy békén hagyjon?

Figyelt kérdés

Volt osztálytársam akivel általánosba mentem,most folyton nyúzz,reggel a buszon,fülig érő mosollyal köszön,én meg fapofával köszönök neki vissza,amikor leszáll a buszról,ott vár az ajtónál,hogy lemenjek én is és együtt menjünk,amire én nem tartok igényt,az iskolánk kb. szemben vannak egy téren..és első nap kérdezte : Nem kísérsz el ? Mondom nem,minek menjek arra..

Direkt kerülöm,10 méterrel megyek tőle,és másik irányba erre megint oda jön..

Nem akarok durva lenni mert szüleink ismerik egymást..

Amúgy meg nem értem mért pont ő nézett ki engem,mivel nem gondolnám hogy rosszul néznék ki,és normális vagyok,magasabb az átlagnál,de mégis ilyenek kergetnek,akikhez nem vonzódom egyáltalán..


2013. szept. 29. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
csapd állcsúcson gyalogságiásóval
2013. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tolj be egy vödör hagymát, és egy halat egy zsák krumplival és smárold le b@zmeg
2013. szept. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 vakondka ***** válasza:
Az a helyzet, hogy szerelmes beléd...!
2013. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Finoman mond meg neki hogy téged zavar az amit csinál
2013. okt. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!