Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet csinálni ezzel a...

Mit lehet csinálni ezzel a két hülye gyerekkel? 11/L

Figyelt kérdés
Kövér vagyok.Az osztályban szinte mindenki, de legjobban a 2 új gyerek(1 fiú és 1 lány).A lány először úgy tett, mintha barátkozni akarna, bár én nem hittem el neki.Később már zsarolt(a lány), csúfoltak, veréssel fenyegettek.Én úgy tettem, mintha nem is hallanám.Valamelyik nap egész matek órán engem csúfoltak.Szétszedte a barátságomat is.

2013. okt. 10. 20:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Cigányok. Nem csoda. Mint a csótányok. Meg sem kell hallani, amit mondanak.
2013. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Már ütögetnek is és azt mondják, hogy meg fognak verni.
2013. nov. 4. 16:37
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Edzettem már 12 éves korom óta, és úgy voltam vele, hogy akkor elkezdek járni küzdősportot is tanulni, ha egyetlenegyszer megvernek a cigányok. A mai napig nem kötöttek még belém, bár van egy magabiztos kisugárzásom mellé. Azonban Te eljárhatnál valamilyen küzdősportot űzni, legalább le is fogynál, és meg is tudnád magad védeni, később még csak oka sem lenne az embereknek arra, hogy piszkáljanak. A sporttól ráadásul formás alakod lenne, tetszenél a fiúknak is, teljesen megéri.


Vagy járj el valamilyen önvédelmi oktatásra, ahol elsajátítasz egy harcrendszert, mind például a Krav-Maga, vagy ilyesmik.

2013. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ott a szülőkkel kell elbeszélgetni.
2013. nov. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Figyelj engem is csúfolt 2 lány, mert lassan beszélek..rájuk hagytam és nem változott semmi, aztán másik évben ugymond összetaliztunk véletlenül és dumáltunk...késöbb észrevettem ha a tanár szólitott nem mondtak semmit, megunták, megszoktak...halvány gőzöm sincs..a lényeg hogy ne félj tölük,légy magabiztos és mosolyogj a szemükbe...ne szólj vissza nekik,mert csak verekedés lenne a vége :)
2013. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!