Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehetne összehozni a...

Hogy lehetne összehozni a társaságot?

Figyelt kérdés
Az osztályunk több kis csoportra szakadt, ez nem mostanában kezdődött, már évekkel ezelött is ugyanez volt. Van egy osztály, ott senki nem utálkozik, mindenki barátkozik mindenkivel, nagyon irigylem őket, hogy náluk ilyen jó az osztályközösség. Lehet, hogy bennem van a hiba, én szerintem nem adok okot az utálkozásra, például nem szúrok ki senkivel, az, hogy valaki csak úgy utál, azzal nem tudok mit kezdeni. Én próbálom megoldani ezt a problémát, de a másik "csapat" nem hajlik erre. Mit tegyek?

2013. okt. 16. 15:08
 1/2 anonim válasza:
Ugyan így vagyunk mi is. Hát, ha ők nem szeretnének veletek lógni, ne erőltesd.Sajnos el kell fogadni, csak néha bánom, hogy a mi osztályunk a legkülöncebbekből áll, alig vagyunk páran, de így is 4 csoportra osztódunk. Lehet, hogy ez normális lenne, csak nem érzem a közösséget. Akkor talán nem lennénk ennyire lapos hangulatúak... :) :(
2013. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nálunk 3 társaság van, én mindben voltam egy kis ideig, és csak a 3.-ban találtam meg a helyem. :) Nálunk 3 csoportból 1 olyan van, akik elég unalmasak. Viszont a másik csoport kifejezetten bunkó.
2013. okt. 19. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!