Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vajon miért lett ennyire...

Vajon miért lett ennyire rossz ez a dolgozatom? (Hosszú)

Figyelt kérdés

A tanár mindössze az összpontszám felét adta meg. Rengeteg információra nem is adott pontot, holott mások kaptak. Történelemből mindig is 90%-on felül teljesítettem, és szerintem ez is jóval többet érne, mint 50%. :( Nagyon el vagyok keseredve, mert megtettem mindent, amit csak tudtam az ügy érdekében. Becsületesen tanulok mindig, elkészítem a házifeladatot.... De mégis rosszul sikerült. Az egész dolgozat olyan zavaros is volt számomra, mivel 6 esszé kérdés volt, mindhez írtam minimum egy fél oldalt, azt pedig a javításban nem is jelezte, hogy elrontottam volna valamit, ráadásul azt sem tudtuk, hogy mi mennyi pontot ért. Hiába dolgoztam, fejeztem be a tesztet időben, ha egyszer nem lett jó. A többiek még kérdéseket kihagyva is majdnem ennyi, vagy magasabb %-ot értek el. Talán nincs értelme tanulnom, ha így is csak ennyi sikerül. Elromlottam, vagy valami... :(

16l



2013. okt. 16. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A törit nem bemagolni kell, hanem megérteni.
2013. okt. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán a tanárodat kellene kérdezned!
2013. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló válaszában kételkedem. Az évszámokat hogy értse meg? A törit azt magolni kell. A matekot kell megérteni. Lehet hogy pikkel rád a tanár, kérdezd meg.
2013. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet szüleid segítségét is kérned, hogy ők néznék meg azt a dogát; de am az úgy milyen lenne, nemtom, megoldható-e, hogy másik tanárral is megnézesd a dolgozatot, hogy ő hogy értékelné. Am ha mások kaptak olyanra pontot, amire te nem, akk tényleg pikkel rád a tanár, ha minden válaszod jó volt, meg nem adott annyi pontokat.
2013. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!