Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most teljesen elszúrtam?

Most teljesen elszúrtam?

Figyelt kérdés
Most leszek 9.-es és az új osztályom összehozott egy találkozót, amire én el is mentem.Mire odaértem a megbeszélt helyre láttam hogy csak 6-an jöttek el, és mindenki hozott magával kísérőt.Nem nagyon szólaltak hozzám én meg nem tudtam bekapcsolódni az ő beszélgetésükbe szóval csak ültem ott mint egy idióta, és hallgattam ahogy kibeszélnek hogy mennyire szánalmas vagyok.Augusztusban lesz még gólyatábor.Hogy tehetnék jobb benyomást?

#osztálytárs #kiközösítés #rossz elő benyomás
2013. júl. 24. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az osztálynak csak az egynegyede ha ott volt, valószínűleg ők már előtte is ismerték egymást.

A gólyatáborban csak add magadat. Remélhetőleg a többiek normálisabbak.

2013. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ne aggódj majd idővel befogadnak:))) minden kezdett nehéz én is voltam így elsőben.. még köszönni sem köszöntek nem hogy szóba álljanak velem... aztán én lettem az osztály lelke:)elkezdtem beszélgetni velük és végül is lehúztunk együtt 4évet úgy, hogy első héten szinte kiközösítettek mert mikor elkezdődött a suli rá 3hétre csatlakoztam az osztályhoz mivel átköltözünk egy másik városból és oda kezdtem el járni suliba...
2013. júl. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

szerintem sem szúrtad el. bőven lesz még alkalmad, hogy beszélgess, barátkozz velük. arról nem beszélve, hogy az osztály nagy része ott sem volt.

a gólyatábort ne hagyd ki, menj el, ott is kicsit össze tudtok kovácsolódni. és ne stresszelj ezen, hogy jobb benyomást kell tenned. egyszerűen csak légy természetes, olyan emberekkel próbálj kapcsolatot keresni, akik szimpatikusok, ne az alapján válogass, hogy ki néz ki "menőbbnek". biztosan más is van, lesz, aki senkit sem ismer. akik meg esetlegesen már ezelőtt is ismerték egymást, úgyis nehezebben nyitnak a többiek felé. de idővel majd oldódhat ez is. :) nem mondom, hogy fog, nem törvényszerű. de biztosan lesznek ott olyan emberek, akikkel jól kijössz majd. :)

2013. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Hová mész suliba???
2013. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Már jobban is érzem magam.Nagyon köszönöm a válaszokat:)
2013. júl. 24. 22:05
 6/13 anonim válasza:
Melyik iskolába mész??
2013. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem lényeg :)
2013. júl. 25. 11:30
 8/13 anonim válasza:
De csak a helyszínt írd le Lecives.
2013. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miért érdekel ennyire? :D
2013. júl. 26. 15:54
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem ne találkozz többet ilyen emberekkel
2013. júl. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!