Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit tanacsoltok?

Ti mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Van egy 2evvel idosebb fiú a suliban aki nagyon tetszik

Nekem van egy barátom aki jóban van vele

Nos és itt nem tudom mit tegyek.a barátomnak /csak barát/ nem mondtam (még) el hogy ő tetszik pedig ha úgy kezelné a dolgot mint pl én (tenne az ügy erdekeben pl odahivna direkt ha vele van stb.) az jó lenne de mi van ha az ellenkezője.kb fel éve ismertem meg jobban nem tudom hogy ilyen téren hogy reagálna.lehet hogy véletlenül elszolna magát vagy bármi.fiú szóval nem hiszem hogy ok ilyen szervezkedoek..

Tehát az egyik kérdés hogy szerintetek elmondjam e neki.

A másik hogy az nem lenne e feltűnő ha "véletlenül pont akkor" mennek oda a baratomhoz amikor a kiszemelttel van?.felek hogy már esetleg észre vette h egyszerketszer bamulom és az nem jönne ki jól.

A második szóval hogy szerintetek oda merjek menni ekkor hozzá?

Meg úgy eleve adjatok légyszi tanácsokat hogy hogyan kezdhetnek el vele /csakis és kizárólag/ baratkozni.

Ha privibe irnatok azt is nagyon megkoszonnem.:)



2013. okt. 24. 15:32
 1/1 anonim válasza:
Ha bízol a barátodban elmondod neki, ha a kiszemelted tudja, hogy jóba vagytok(mármint a barátoddal), akkor egyáltalán nem lesz furcsa, ha meg odahívnak vagy valami menj oda és viselkedj természetesen.
2013. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!