Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Táncosok vagy hozzá értők....

Táncosok vagy hozzá értők. Mit csináljak ha 2 részleges izomszakadásom volt? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Az egyik még májusban történt a bal lábamra a másik a jobb lábamra júniusba. Mikor elmentem vele dokihoz azt mondta hogy maximum 1 hónap és helyre jön. És azóta eltűnt a hajlékonyság és kínlódok mert fáj..

2013. okt. 21. 21:20
 1/3 aikiboxer ***** válasza:
A doki elég hülyeséget mondott, mert a részleges izomszakadás nagyon lassan gyógyul. Fél év minimum. Utána pedig óvatos nyújtással, finom terheléssel folytathatod a táncot, és még el fog telni 1-2 év mire teljesen megszűnik a húzódás és fájdalom. Nekem is volt ilyen az egyik combomban, és nagyon lassan gyógyult csak meg, igaz, én már öreg vagyok.
2013. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1-2 év? :s az nem túl jó de sajnos ez van. És egyébként van valami jó kenőcs amivel ezt lehet korrigálni?Egyébként köszönöm a választ. :)
2013. okt. 30. 23:04
 3/3 aikiboxer ***** válasza:

Persze, biztosan vannak rá jó kenőcsök, de sajnos már nem emlékszem, mivel kenegettem... Diclac-kal (ami diclophenac -- de nem tudom, ez erre való-e), vagy valami hasonlóval... Menj vissza az orvoshoz, vagy kérdezd meg egy gyógyszertárban.


De a legfontosabb a nagyon óvatos, finom nyújtás... Kicsit nyújtod és ott tartod... De csak ha már valamennyire meggyógyult persze.

2013. okt. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!