Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Félig afrikai osztalytárs?!...

Félig afrikai osztalytárs?! Mit szolnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Akár általános iskolában, de legfőképp középiskolában.Kitűnő tanuló nem mondom, hogy szép (nem tarom magam szépnek).Olyan, hogy is fogalmazzam meg belsőleg "átlagos", tehát ha nem vagy bunkó en sem vagyok az.Hogy fogadnátok?Leneznetek? Vagy éppen átlagosként kezelnétek?Kort és nemet is kérnek ha lehet:)

2013. okt. 27. 13:46
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
54%
Lány vagy fiu??
2013. okt. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%

Ha normális, jó fej, akkor miért ne örülnék neki? Ha szereti az osztályát, akkor egy jó közösségi tag, egy jó barát lehet belőle (mint minden emberből aki normálisan fordul a többiekhez). Nem több, nem is kevesebb azért mert félvér, ugyanolyan ember mint a többi.

24/N

2013. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. En mar tul vagyok az iskolan, a lanyom viszont olyan helyre jar, ahol van torok, marokkoi, kinai, thai, nigeriai gyerek is. Ja, o ,magyar, az iskola meg Hollandaiban van. A kutyat nem redekli, hogy ki hogy nez ki, meg honnan jott.
2013. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nem lenne bajom vele, amíg okot nem ad rá. De ez faji, nemi, nemzetiségi, vallási hovatartozástól függetlenül mindenkire érvényes.

Különben én általában érdeklődöm az új emberek iránt, úgyhogy valószínűleg megpróbálnék vele kapcsolatot teremteni. De nem alkotok róla véleményt addig, míg nem ismerem.

19/L

2013. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%
Én nekem nem lenne bajom vele:) Attól, hogy máshogy néz ki, nem biztos, hogy belül is más. És tök jó lenne szerintem. 13/L
2013. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%

"Félig afrikai osztalytárs?! Mit szolnátok hozzá?"


Ha ért magyarul, akkor azt, hogy "Szia! Hogy vagy?"

Ha nem érti, akkor angolul ugyanezt.

2013. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Tenyleg kifelejtettem, hogy lany:) es koszonom az eddigi valaszokat:)
2013. okt. 27. 13:58
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő kérdés, vannak akinek a származás is számít, szerintem tök mindegy, nem amiatt lesz valaki átlagos-jófej-hülye-lenézett, mert ő épp afrikai.

Én is félvér vagyok, általánosban volt inkább probléma, hogy más voltam mint a többiek, akkor még elég kevés félvér ember élt, főleg a környezetemben. Gimiben már átlagosként voltam kezelve, egyetemen pedig már "több volt belőlem". A kisebbek kegyetlenebbek tudnak lenni, oviban egyesek csak emiatt utáltak, de ők leginkább cigányként tartottak számon, általánosban már "fejlődés volt", kínainak hittek.

2013. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos. Most bőrszínben különbözöl tőlük. Valami egyéb? Legyél jófej, az a lényeg, és ne aggódjál!!:)
2013. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt afrikai osztálytársam (nem csak félig), de ahogy én láttam, senki sem nézett lenézően, hanem inkább segítettünk beilleszkedni neki. szerintem ez lenne a normális
2013. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!