Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha már most...

Mit csináljak, ha már most nem bírnak?

Figyelt kérdés
Új suliba kerültem (gimibe), ami ráadásul 5 éves. (Angol kéttannyelvű, Munkácsy.) Vannak, akikkel jól kijövök, de van olyan, aki már most utál. Nem tettem ellenük semmit, max. annyit, hogy jó tanuló vagyok. :/ 3 lány (ha nem több), akik ilyen nagypofájú, közösségben 100%-osan benn lévő, másokra könnyen ható lányok. Ha nagyon akarják, már pedig előbb-utóbb nagyon fogják akarni, kiközösíthetnek. Nem tettem ellenük semmit, sőt az egyikkel, együtt jártam büfére, wc-re, segítettem dolgozatnál stb.. A nagy SEMMIÉRT kibeszélnek és elhordanak mindennek a hátam mögött, és ezt még élvezik is, ez az éltetőjük. Én nem vagyok olyan nagypofájú, nehezen nyílok ki új közösségben, sőt utálok vitatkozni!!! Mit csináljak, hogy hagyjanak békén és hogy ne fordítsanak ellenem másokat? Még 5 év velük együtt. ://

2013. okt. 20. 12:44
 1/8 AszfaltBetyár007 válasza:
100%
Velem általánosban volt ugyan ez, én nem foglalkoztam velük.
2013. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak sajnos nem olyan könnyű az. :// Próbálok nem foglalkozni, de nem megy. De ez eddig másfél hónap volt és még mennyi vissza van. :((
2013. okt. 20. 12:51
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Szard le őket, barátkozz másokkal, te őket nyerd meg magadnak, onnantól kezdve te irányítasz.
2013. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
ha harc hát legyen harc...
2013. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
barátkozz azokkal, akik nem ilyen nagypofájú szerencsétlenek, hanem úgy látod, hogy normálisak. vagy esetleg a többi osztályból is barátkozhatsz emberekkel, ha sok haverod lesz, szerintem nem mernek majd kibeszélni a hátad mögött, meg minden.
2013. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Megpróbálok, másokra koncentrálni, más barátokat szerezni, nehéz lesz nem figyelni rájuk, de megpróbálok majd! És igen ha harc, hát legyen harc! ;) Ment mindenkinek a zöld! :DD
2013. okt. 20. 16:35
 7/8 Nem kell lepontozni! válasza:
64%
Szard le őket, ne érdekeljen mások véleménye, mindig csak magadat add! ;)
2013. okt. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Áj ki magadért v rád fognak szállni mint légy a sz...ra.

Pont az ilyen csendes egyéneket szadizzák ki mint amilyen te vagy mert látják rajtad h veled meglehet tenni.


"Nem tettem ellenük semmit," ez nem ok akkor is fognak szívatni ha hagyod.


"Én nem vagyok olyan nagypofájú" hát legyél ha túl akarod élni mind az 5 évet akkor azt ajánlanám h vedd át a viselkedésüket , különbem tényleg ki közösítenek és véged.

Beszélj úgy ahogy ők azokról amikről ők. Ha pl a B meg a menő ott akkor te is b megezzél.


Ha az van h láttad e az x filmet, v valoság showt tudód e h x celebbel mi van. Akkor csak bólogassál h aha igen tök jó, szerintem is jók a számai... v amit csinál.

Az h te nézed e v szereted nem szereted az lényegtelen.

Ha elhívna egy közös buliba fogad el akkor is ha nem tetszik mert kiutálnak, így legalább be tudsz illeszkedni.


Színészkedj, alkalmazkodj, idomulj legyen az a szentháromságod az elkövetkező 5 évre, különbem pokol lesz az életed, és ha valakire rászánlak azon se tanár se Isten nem segít.


Személyes tapasztalat.


24 F

2013. okt. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!