Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomra rá van szállva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomra rá van szállva egy lány, amikor összeveszünk, akkor néha leállt ezzel a csajjal beszélgetni. Tegnap egy sajnos muszáj volt látnunk egymást, és most engem sérteget egy közösségi oldalon (a nevemet nem írta oda. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem bírok már higgadt maradni.

2011. nov. 12. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:

irigy a ribi

dobj be mindent,apait anyait...

2011. nov. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Miért volt muszáj látnod? Amúgy a barátoddal beszéld meg a dolgot. Rám is volt rámállva egyszer egy ribizli, hasonló szitu volt, fasírtban voltam barátnőmmel és dumcsiztam, flörtöltem vele. Utána nehéz volt lerázni.
2011. nov. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egy sulis alkalom volt a barátomnak,és ez is ott volt..a barátom azt mondta többet nem szól hozzá.
2011. nov. 12. 14:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak ne tiltsd neki, meg ne kérdezz a csajról! Ha komolyan akarná azt a ribizlit, ki sem békült volna veled!
2011. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hàt én mondtam neki hogy vagy én,vagy a lán

y lehet az életének része,mert nem viselem el azt a csajt.folyamatosan próbálnak bekavarni...akkor ne is említsem többet?ezt a nyilvános szidást se?

2011. nov. 12. 14:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt igen! De csak úgy ne hozd fel neki a ribizlit. A ribizlinek ne reagálj, az jobban fogja idegesíteni. Ha szeret a barátod nem lesz gond! A csajra meg izzíts rá valakit!
2011. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fuh tudom mit érzel, az én páromra egy értelmes csaj van rászállva. Az még rosszabb. Úgy csinálja, hogy nem ássa el magát, humorosan flörtöl, inkább próbálja a melleire terelni a szót és tekintetet miközben megjegyzi, hogy jé szivacsos melltartó van rajtad, azt én is szeretem, bár most nem az van rajtam. :S A párom mellfüggő és az enyémek épphogy elérik a közepes méretet. :( Ettől függetlenül tudom, hogy nem állna le vele.
2011. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ha megverném akkor milyen büntetést kapnék?:D
2011. nov. 13. 14:48
 9/9 A kérdező kommentje:
nálunk akkor van gond,amikor összeveszünk,a barátom haragszik rám,és olyankor azért is szóbaáll ezzel a nyomorékkal.
2011. nov. 13. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!