Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy osztálytársam aki...

Van egy osztálytársam aki tetszik. Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik de ő nem vesz észre és ez kicsit fáj.mit tudok tenni hogy végre észre vegyen?és meglássa hogy én is létezem nem csak egy lány aki hogy is modjam olyan mint egy roszz ****?

2013. nov. 5. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
próbálj vele beszélgetni igyekezz a közelébe kerülni barátkozz vele
2013. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és mit csináljak az osztálytársunkkal aki egy ugymond ***** volt már egy halom pasija és csak teszi az agyát meg rázza magát mindenki előtt
2013. nov. 5. 19:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket mondasz róla akkor minek kell neked?
2013. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
aki nekem tetszik fiú mert én lány vagyok...az az osztálytársunk akire mondtam az is lány...
2013. nov. 6. 14:42
 5/10 anonim ***** válasza:
hogy jön a képbe a csaj? a sráccal járt?
2013. nov. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a csaj úgy jön képbe h állandóan csüng rajta.. de mind1 már nem aktuális mert megtudtam mit mondott rám a fiú úgy h alig beszéltem még vele..
2013. nov. 9. 18:13
 7/10 anonim ***** válasza:
mert mit mondott? :O
2013. nov. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az volt hogy én az egész héten beteg voltam és a legjobb barátnőm mondta..az volt h a lány akit már említettem(mindig rajta lóg) na ők elkezdtek beszélgetni és megkérdezte a lány h mit gondol rólam és nem tudta ki vagyok és akkor mondta a lány h tudod az a lány aki mindig az Annával(legjob b.) lóg és akkor mondta a srác h ja igen az a nyomorék...na és ezt mind úgy hogy alig beszéltem vele..na de remélem h inkább csak összekevert vkivel mert az osztályunkban 2 Anna van..na mit gondoltok?
2013. nov. 10. 17:30
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem ha bárkire is azt mondja hogy egy nyomorék, úgy hogy még a nevét sem tudja, az egy gyökér. hagyd a srácot, és ne beszélj csúnyán, mert az visszataszító. ráérsz még a pasizással :-)
2013. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vass Regina válasza:

Figyelj! Úgy èrsz el valamit ha beszèlgetsz vele meg megdícsèred a ruháját meg a dolgait meg persze írsz neki pl.messengeren hogy hogy èrzi magát meg stb. Meg mindig köszönj neki😀

Tuti beválik ès majd rádfigyel😁😁

2018. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!