Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon jó barátomnak tartom a...

Nagyon jó barátomnak tartom a tanáromat tök jófej meg minden hogyan hìvhatnám el sétálni, találkozni 12\L?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 16:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Sehogy.

Akármilyen jófej, ő a tanárod, és nem a barátod.

2013. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Egy tanár legfeljebb a mentorod lehet. Többet nem enged sem a törvény, sem pedig az illető jó megítélése. Ha elmenne veled sétálni, akkor tudhatod, hogy valami nincsen rendben.
2013. júl. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
96%

egyetértek az előttem levőkkel, úgyhogy inkább ne hivd el sétálni, mert nem veszi ki jól magát a dolog.

és ha el is hivnád, több mint valószinű, hogy nemet mondana. báris remélem!

2013. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mért ne lehetne a barátom ?:) Tök jó fej fiatal humoros és kedves 24 év körüli férfi tanár és matekot tanít am másik suliba fogok járni. De azért köszönöm az eddigi válaszokat.
2013. júl. 7. 17:42
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Egy 12 évesnek nem nagyon szoktak 24 éves barátai lenni, pláne nem a tanára.

Ha mondjuk 18 éves lennél, és a tanárod 24, akkor sem hiszem, hogy belemenne abba, hogy sétáljatok/találkozzatok.

Egyszerűen a tanár-diák viszonyba ilyenek nem férnek bele.

2013. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Már mért ne férhetne bele ? Bír engem és én is őt. Tök jó barátomnak tartom. :P Miért nem hívhatnám el ?
2013. júl. 7. 19:20
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Például mert nem fogsz találni egy olyan embert se, akinek legalább az ismeretségében lett volna hasonló eset.

24 éves férfiak nem fognak 12 éves lányokkal barátkozni. Ez társadalmi norma.

Persze, a tanárórán nyilván jófej és kedves veled, és ez így is van jól, mert ott megmarad a tanár-diák viszony.


De végül is megpróbálhatod elhívni, legalább kiderül kinek van igaza.

2013. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%
Mert 12 vagy. Még ha 18 lennél ő meg 24 akkor se lenne normális. De 12 vagy könyörgöm ha én lennék az anyád annak se örülnék ha 15-16 éves barátaid vannak
2013. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Justicar ***** válasza:
86%
Nekem az angol tanárom 29 éves nő, és nagyon jó barátok vagyunk. Szünetekben is beszélgettünk nem iskolai dolgokról, hanem mint baráttal, meg facebookon is sokat témáztunk mindenféle dologról. 18/F
2013. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Justicar ***** válasza:
95%

*előző vagyok*

A töritanárommal még ittunk is együtt, ő olyan 30as éveiben lévő családapa, és eszméletlen jó arc. Az infó tanárom pedig szintén 30-40es éveiben jár, és ott voltunk az esküvőjén. Szóval érdekes ez a "tanárnak nem lehet diák barátja" duma.

2013. júl. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!