Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A kedvenc tanárommal baj ha...

A kedvenc tanárommal baj ha tartom a kapcsolatot? (Lejebb bővebben kifejtem)

Figyelt kérdés
Na az van, hogy van egy kedvenc tanárom. Emailon keresztül sokat szoktunk,beszélgetni. Ha valami bánt azt mindig elmondom neki. Már adtam neki ajándékot. (Baj szerintetek?) És ha pl.:fontosat akarok neki mondani, akkor nem úgy áll hozzá, hogy ez most olyan fontos dolog lenne, de pedig az csak nekem. És még miért olyan elutasító, ha pl megölelném akkor csak "normálisan". De ma amikor ebédeltetett akkor meg tök jó volt, mert megengedte, sőt még Ő is megölelt. Hangulatingadozása van, vagy valami más? Kérlek segítsetek nekem, nagyon fontos hogy mit csináljak. Hadjam, vagy küzdjek azért hogy soha ne felejtsen el?
2013. nov. 13. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi ez a sok tanár-diák kapcsolat kérdés mostanában? Szerintem bajnak nem baj,de hogy én valami személyeset elmondok valamelyik tanáromnak,elképzelhetetlennek tartom.
2013. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az jó, ha van valaki, akiben megbízol és megbeszélheted vele a dolgaidat. Viszont ölelgetni nem kell, mert sokan félreérthetik és talán még baja is lehet belőle a tanárodnak. És neki sok-sok diákja van, biztos nem tud mindig mindenkivel ugyanolyan kedves lenni, neked meg csak ő van.

Ne küzdj azért, hogy soha ne felejtsen el. Ez olyan furán hangzik. Kicsit úgy érződik, hogy te túlságosan ragaszkodsz hozzá.

2013. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utolsó, igen én ilyen "ragaszkodó" típus vagyok.

De mit csináljak, ha "szeretem"??

2013. nov. 19. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!