Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan reagáljak?

Hogyan reagáljak?

Figyelt kérdés
Van két "kedves" fiú osztálytársam akik állandóan azzal csesztetnek hogy mindig azt mondják rám,hogy néma lány.(Jó bevallom ténylrg elég csendes vagyok meg visszahúzódó,de azért nem annyira hogy egész nap egy mukkot se szólok,vannak barátaim,csak azokkal nem szoktam beszélgetni akik bunkók).Na szóval már annyira elegem van ebből a két id**tával,hogy megtudnám késelni őket.Mit csináljak?Legyek süket,vegyem fel a kesztyűt vagy csak egyszerűen szóljak vissza normálisan pl ha valamit kérdeznek tehát hallgassak a néma lány névre?

2013. nov. 14. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elég bátor vagy,akkor szólj vissza valami bunkót nekik,vagy csessz ki velük,ha nem vagy az,akkor próbáld kiiktatni őket az agyadból.Egyébként a legtöbb fiú ilyen bunkó a csendesebb lányokkal...sajátságuk.
2013. nov. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 m.clary válasza:
szerintem meg halgass a néma lány nevedre és akkor szerintem megunják majd..vagy talán megbarátkozol ezzel a neveddel
2013. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!