Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak az én oszt. Társaim...

Csak az én oszt. Társaim ilyen kibírhatatlan állatok?

Figyelt kérdés

Na kezdjük ott hogy vagyunk összesen 18-an. A fiúk, köztük is "maguknak valók" imádnak piszkálni. Az a legidegesítőbb még is hogy ezek a fiúk kitaláltak nekem egy ostoba becenevet és ezen a "néven" hívnak órákon is (TANÁROK ELŐTT IS) és a tanárok akik tudják hogy rólam van szó nem csinálnak semmit. Okot nem adtak rá mivel érdemeltem ki ezt. Nem vagyok kövér, tökéletes alakom van, a hajam ápolt és dús, csőfarmerba, és csili-vili ruhákba járok mint minden átlagos lány (nem vagyok egoista csak leírtam hogy a külsőm miatt nem igen tudnak piszkálni). Na és közülük is van egy nagyon idegesítő törpe fiú (azért törpe mert több mint tíz centivel kisebb nálam). Ő a legutálatosabb. Éppen engem kérdezett a tanár a jegyeimről az meg egyszerűen bekiabálja az általuk adott becenevem, elkezd dobálni radírral. És a tanár ezt mind LÁTTA! Még gyengén rá is szólt arra a fiúra aztán hagyta hogy csúfoljon, kiabáljon velem miközben én beszélek. Olyan szívesen átölelném ezeket a fiúkat, jó szorosan addig amíg ki nem töröm a nyakukat. Ha valakinek elmondom a problémám akkor azt mondják "már csak 1-2 év ezt már kibírod". Komolyan... 7.osztályosok vagyunk de a többieken nem látszik mert mellettem akkorák mint valami másodikosok és kb. egy 7 éves szintjét érték el. Szégyellem őket...


Aki tudni akarja milyen becenevet találtak ki nekem annak max. privátba leírom.


13/L



2013. nov. 18. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Én elhiszem neked, hogy nagyon rossz ilyen közegben lenned. Lehet tetszel nekik, és ebben a korban még nem tudják megfelelően kimutatni az érzéseiket és mindezt bosszantással megfűszerezve teszik. De lehet más , egyéb oka is a piszkálódásuknak. Én úgy gondolom ilyen helyzetben, nem igazán célravezető, ha a nem tetszésednek hangot adsz, érzéseidet kimutatod. Lehet, hogy pontosan ez az ami kiváltja belőlük, hogy tovább piszkáljanak.
2013. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én osztálytársaim rosszabbak :D

L

2013. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos mindenütt ilyenek.
2013. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ó hát tudod én sem tudok okosabbat mondani mint hogy 1-2 év és elmész. mi lenne ha szólnál egy tanárnak, akiről azt gondolod jobban foglalkozna a dologgal, hogy szóljon rá a fiúkra? vagy ha anyukád bemegy? lehet ciki, meg minden, de hátha. amúgy a törpefiú tudod miért csúfol? mert gondolom nagyon zavarja, hogy még a lányok is magasabbak nála és ezzel akarja kompenzálni az alacsonyságát.
2013. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor örülhetsz, mert nálunk pl az egyik fiú kivágta atolltartómat az abakon... utolsó óra után bentmaradtunk a teremben (tanár nem volt) és csakúgy kidobta... Amúgy nálunk az összes lányt szekálják ilyesmivel, de mi meg csak röhögünk, szóval nem csak nálatok vannak ilyen gondok... Engem pl strébernek hívnak mert 5-ös vagyok mindenből de ez már csak úgy megmaradt, meg úgyis tudom h csak hülyülnek...
2013. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld! :)
2013. nov. 19. 14:31
 7/8 anonim válasza:
Mint nálunk, a fiúk azért ilyenek, mert még nem érettek, mi, lányok ilyenkor már érettebbek vagyunk, mint ők... és ez zavarja őket, am a törpének kissebbségi komplexsusa van...
2013. nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát hallod nekem is ugyan ez a problámám volt a suliban ilyen pszihologus féleség..és elkezdtek dobálni radit maradékkal és én meg beszélgettem a lány osztálytársammal és aztmondja a nö h távolodjak el kicsit töle h ne beszéljünk..és észre se vette és ott nézte h nekem mi bajom lehetett?ugy feltudnak idegesiteni..kis-.- és akkor meg a fiu osztálytársam meg ott árulkodik amikor nem csinálok semmit tesin és akkor volt h kéziztünk én meg nem csináltm semmit mert nem szeretem az ilyeneket..fellökhetnek,meg eltalálhat a labda és azt meg nem szeretném..és mondja h én meg miért nem cisnálok semmit? meg minden ott pampogott én hátat forditottam neki mintha nem hallanám..és fogta a lbdát és neki b***** hátamnak..huh de nem birom..és akkor leültem sirtam..nem vgyok az a kényes de hát fájt,odajön a tanár:mi a baj bogi?! mintha nem látta volna..mindig azt a gyereket védi-.-
2013. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!