Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kibírhatatlan munkatárs. Hogy...

Kibírhatatlan munkatárs. Hogy vészeljem át?

Figyelt kérdés

Egy munkatársammal másik városban dolgozunk már egy jó ideje. Eddig is nehéz volt elviselni, de legalább külön volt a szállás. Most a cég úgy döntött, hogy költségkímélőbb, ha összeköltözünk, ezért egy szobába kerültünk.


Már az első nap kiborított, és még legalább 4 hónapig így fogunk élni.


Nem tudom másképp megfogalmazni: vinnyog, nyávog. Borzalmasan affektál, és egyszerűen nem veszi észre magát. Azt hiszi, hogy ezzel a viselkedéssel aranyos, de egy 26 éves nőtől ez már szánalmas.


Példának okáért: imádja az édességet. Naponta ezt kb 80szor elvisítja, úgy rajong érte, mint egy 3 éves kislány egy babáért, és képes összeveszni azzal, aki nem eszik csokit, hogy ő nem is érti, ezt hogy lehet.


Bármilyen munkát csinál, az rossz, neki a legrosszabb mindig, én meg már szálanként tépem ki a hajamat. Beiratkoztam egy edzőterembe, hogy ne kelljen munkaidő után őt hallgatnom, 3 nap múlva jött velem, mert így együtt csinálhatjuk. Próbáltam ezt kivédeni és zenét hallgatni, de nem jó, mert Pl: a mellettem lévő futópadra jön, és ütögeti a vállamat, amíg nem figyelek rá.


Próbáltam vele beszélni, de ő közölte, hogy nem lát semmiféle problémát, és tök jó, hogy együtt élünk...


Tanácsokat kérek, mert kezdem elveszíteni a türelmemet.



Köszönöm előre is.


29N


2013. szept. 16. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Beszélj a vezetőséggel,hogy tegyenek valamit az érdekedben mielött még nem késő. Vagy keress egy albérletet és költözz el.

Más megoldást én nem látok.

Sok sikert!

2013. szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Amado atya ***** válasza:

Közöld vele, hogy az együttlakás csak egy állapot, de ettől még nem vagy kíváncsi az életeseményeire, és kifejezetten zavar a nyávogása. Azaz röviden: Maradjon kussban, ha melletted van.


Reménytelenebb esetben sokat segít egy bárszék, sminktükör, vagy éjjeliszekrény az arcába vágva.

2013. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Biztos nem fognak minket különrakni, a fizetésemből meg sajnos nem tudok még egy albérletet is fenntartani, hiszen itthonra is fizetek a lakásra.


Hmm...a bárszékes-éjjeliszekrényes megoldás már nekem is eszembe jutott, általában akkor, amikor a tűrőképességem végére értem, de enélkül szeretném megoldani...

2013. szept. 17. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!