Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kellene mondanom, vagy...

Mit kellene mondanom, vagy hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés
Egy tanáromnak (akivel nagyon jóban vagyok) az apja halálos beteg, beszélt nekem róla, hogy mennyire kétségbe van esve. Nagyon sajnálom, de nem tudom hogy nekem mit kellene/illene ilyenkor mondanom. Bizalmas a kapcsolatom a tanárral, nem akarom megsérteni semmivel. Nekem hogyan illene erre válaszolnom? Hogy reagáljak erre? Nem mondhatom hogy minden jót neki, hiszen nem lehet ellene semmit tenni.
2013. nov. 21. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég csak annyit kihangsúlyozni,hogy nagyon sajnálod,és hogy bármi történjék,neked elmondhatja.. (a tanárod)..
2013. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Őszintén? Semmit. Beszélgess vele, ha ő jónak érzi, legyél vele mindig kedves és készülj mindig az órájára. Mást nem nagyon tehetsz.
2013. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igyekszem
2013. nov. 22. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!