Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viselkedjek?

Hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés
Szókimondó vagyok, mindig elmondom a véleményemet, ami miatt mindig megjárom. Ma pl. mondtam valamit, az egyik osztálytársamról, de ő nem volt bent az osztályba és a barátnője egyből nekem állt, hogy miért kell kibeszélni?! Pedig csak az igazságot mondtam. De bezzeg az nem baj, ha ők kibeszélnek engem.. Már megfogadtam, hogy többet nem mondok senki előtt semmit, mert csak a baj van belőle, de mindig elszólom magam és utána gondolkozom, hogy nem kellett volna megszólaljak.
2013. nov. 5. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre való az, ha komolyabb téma vagy vita van, hogy elszámolsz 10-ig mielőtt kimondasz valamit. :)

Az üres locsogás mindig baj szül, sokra többre fognak becsülni az életbe ha megtanulsz bölcsen hallgatni!

2013. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom.. de nagyon nehéz csendbe maradni..
2013. nov. 5. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Viselkedj úgy ahogy szoktál! Az nem kibeszélésnek minősül ha valaki csak az igazat mondja. Semmiben se változz meg mert te ilyen vagy. És ha ők is kibeszélnek téged akkor te is kibeszélheted őket.
2013. nov. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Épp ezért idegesít, mert bagoly mondja verébnek! Én sem vagyok szent, de ők tripla annyiszor beszélnek ki engem, mint én őket.. és az ők emberi értékei meg sem közelítik az enyéimet.. mert ők már 17 évesen nem egy pasival feküdtek le, isznak, cigiznek, züllenek.. ellentétben velük én nem kicsapongó életmódot követek, és még mindig szűz vagyok. De még ők szólnak meg engem..
2013. nov. 6. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!