Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan viselkedjek ilyen...

Hogyan viselkedjek ilyen baráti körben?

Figyelt kérdés
van egy baráti köröm, nem rég ismertem meg őket 3 fiu akikkel ülök az étteremben ... a 3 fiu mind 20-25 éves és én 18(lány) nem tudjam hogy viselkedjek velük...nagyon viccesek, bírnak tréfálkozni, és ki is hívtak hogy menjek velük csevegni meg sétálni, jönnek többen is, meg így ugy csak nem tudom hogy miről kéne velem velük beszélgetni, milyen témáról?? eleve nem akarom hogy azt higyjék hogy szégyenlős, visszahúzódós vagyok (mert nem vagyok olyan, csak ilyen baráti körbe most cseppentem először) hiszen még 5héten keresztül velük fogok ülni egy asztalnál és szeretném ha jóban lennénk :) segítségeteket köszönöm :)
2013. júl. 14. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi fiuk ált, a fociról, a forma 1 -ről, meg hasonló dolgokról tudunk beszélni, másrészt a nőkről, de ez a téma ha velük vagy tuti alig lesz, bár felhozhatod ezt a témát, tuti jó kis beszélgetés lesz belőle :). Meg alkoholról is szoktunk beszélni hogy hogy ruktunk be. Nekünk ezek a fő témáink, ha valamelyikkel hasonló szakon tanulsz, vagy fogsz tanulni, vagy értesz ahhoz amit csinálnak akkor beszélgethetsz munkáról, tanulásról velük. Milyen hülye a főnök, milyen hülye a tanár stb.... A köröm festés valószínű nem téma :)
2013. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kicsimelcsi válasza:
100%

Én az egyik fiú haverommal a filmekről szoktunk mindig beszélni,de van olyan fiú akivel tök simán el tudok "lelkizni"...minden fiú más,ki kell tapasztalni :D

14/L

2013. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!