Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ciki, ha ilyeneket...

Szerintetek ciki, ha ilyeneket írok ki facebook-ra, amikor az ismerősöm az igazgató és az ofőm is?

Figyelt kérdés

Szeretem az alpáribb humort és van, hogy borítóképnek, vagy profilképnek kirakok valami csúnyább dolgot...pl. olyanokat, hogy "Ha a qrvák világítanának, a város olyan lenne, mint Las Vegas", meg van, hogy perverz humorú képeket osztok meg. Viszont a jegyeim jók, meg a tanárok se szoktak nagyon fent lenni fb-on, csak mégis...szerintetek haragudhatnak rám?

15L


2013. nov. 24. 15:06
1 2
 1/11 unbelieveable ***** válasza:
meg lesz a véleményük rólad, de nem hiszem, hogy nagyon mély nyomot hagy bennük.
2013. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Max megdöbbennének! Hogy úr isten! Hát mégsem olyan aranyos és rendes ez az xy!
2013. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
attól miért vagyok kevésbé aranyos meg rendes, hogy ilyen a humorom?
2013. nov. 24. 15:12
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

A tanárok legfeljebb a véleményük fog megváltozni veled kapcsolatban, de a tanulmányaidat nem fogja befolyásolni.

Viszont ha egyszer munkát keresel majd, akkor igyekezz az ilyen közönséges humorokat mellőzni, mert sok cég előszeretetből megnézi a jelentkezők facebook, és egyén közösségi honlapját, és az ilyen posztolások negatívan befolyásolják az esélyeidet.

2013. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos meg fognak lepődni hogy miket raksz ki az tuti! :DD

De ha normálisan viselkedsz és jól tanulsz akkor szerintem nem nagyon fogja a tanáraidat érdekelni miket teszel ki fészre.Ki tudja ők is milyenek! :D Lehet csak ők is mutatják a szépet meg a jót! :) Emberek vagyunk mind! :)

2013. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
úristen, még nyomoznak is utánam? o.O ez durva.
2013. nov. 24. 15:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nagyon pozitív humor, és biztos szakadnak a röhögéstől! (2. vagyok)
2013. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, HR-esek ma már utánanéznek a Facebook-profiloknak. Persze te ettől még messze vagy, de ne feledd, ami egyszer kikerült a netre, azt ritkán lehet meg nem történtté tenni.
2013. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha valaki alpári és ostoba dolgokat oszt meg, arról azt fogják gondolni, hogy alpári és ostoba. Ha ez zavar, akkor ne ossz meg ilyeneket. Esetleg töröld őket facebookról, szakmai kapcsolatokra ott van a Linkedin.
2013. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ők is emberek.. ugyan úgy mint te vagy én.. lehet van amelyik még mosolyog is rajta egy kicsit :D
2013. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!