Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A mai nap folyamán...

Mit tegyek? A mai nap folyamán egy vendégünk előtt le égettem a sulimat az egész gimi előtt, mit tegyek most? (az igazgató behívott és elbeszélgetett velem . Ez a legfontosabb : aztmondta hogy valamivel kikell javitanom szünet végére! Hogy? )

Figyelt kérdés
írtam egy levelet amit elakarok neki mondani szóban , de nem tudom hogy elég-e :SS segitsetek , egyébként most az egészsuli szánalmasnak tart ....
2012. ápr. 4. 19:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Kérj elnézést az igazgatótól nyilvánosan és ha lehetőség van rá, akkor a vendégtől is.

Aztán kérj az igazgatótól valami feladatot(büntetést),amit megcsinálsz!

2012. ápr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
jó de szerinted milyen büntetést kapok ?? meg azt mondta hogy ÉN TALÁLJAK KI VALAMIT MAGAMNAK :S
2012. ápr. 4. 19:52
 3/18 anonim ***** válasza:
Mit csináltál? Ha leírnád úgy könnyebb lenne megoldást is mondani.
2012. ápr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
mondd már, hogy mit mondtál :D
2012. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
előadás volt kb 250en néztünk egy fekete fehér filmet ... utána beszéltem egy idős ember a filmről , mivel ez egy árvaházról szólt a világháborúban és hogy ő abban élt , mondta hogy tegyünk fel kérdés ... én meg voltam olyan hülye és megkérdeztem a mikrofonba hogy :"csak én untam a filmet?" és mehettem az igazgatóiba egy fejmosásért ....
2012. ápr. 4. 20:00
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát tényleg elég hülye vagy. Ennyire nem érdekel más emberek sorsa??? (Most nem az, hogy megkérdezted, hanem, hogy untad a filmet.)

Jó, tudom, hogy most legkevésbé ez a válasz hiányzott neked, de én egyszerűen nem értem az olyan embereket mint te....

A helyedben elásnám magam.

Minimum bocsánatot kérsz ezerszer a vendégtől.

2012. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Maradj máskor csendben ha unod a banánt, nem tudom hány éves vagy, de a kulturált viselkedést el kell sajátítanod minél előbb. Nyilvánosan kell bocsánatot kérned.
2012. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Büntetésképp a bocsánatkérés mellett vesd be magad a világháborúba és állíts össze egy anyagot képekkel,szöveggel a világháborúról és a háttérben zajló eseményekről,az akkor élő családokról,gyerekekről,hogyan jutottak élelmiszerhez,hova bújtak,hogy élték át.Nem a száraz tananyagot,hanem ilyen érdekességeket mint ez az árvaházas is.

Hívjátok el újra ezt a vendéget és add el az iskola előtt.

2012. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
a vendég nem jöhet el akár mikor ma kellet volna bocsánatot kérnem , más ötlet ? és tudom hogy paraszt voltam nem kell mondani...
2012. ápr. 4. 21:09
 10/18 anonim ***** válasza:

Osztom a 8-as véleményét, én is ilyesmire gondoltam! Szépen mondd el az igazgatónak, hogy igyekszel azzal jóvátenni, hogy kicsit jobban beleásod magadat a témába, érdekes háborús történeteket keresel stb.

Nem tudom, én mindig is imádtam, ha a nagyim a háborús időkről mesélt, több regényt is olvastam, ami abban az időben játszódott és emberi sorsokat dolgozott fel. A konkrét tényeket annyira nem csíptem sosem, de azt hogy az emberek hogyan élték meg a háborút és az ezzel járó szituációkat, az nagyon is.

Még jobb lenne, ha felkeresnél idős embereket, akik szintén tudnának neked mesélni azokról az időkről, de nem vagyok benne biztos, hogy az jól sülne el. Pár hetes, hónapos kutatómunka után, pedig tarts egy beszámolót a suli előtt.

2012. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!