Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy nagyon jó barátnőmnek...

Egy nagyon jó barátnőmnek rettenetes izzadtság szaga van. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy nagyon büdös, tömény izzadtság szaga van. Egy a gond, hogy nagyon érzékeny, mindent zokon vesz, megsértődik. Nagyon érzékeny lelkivilágú. De lehetetlen egész nap elviselni. Mások is összesúgnak mögötte, cikizek emiatt. Ha beszélek vele, tudom elveszítem, de nem akarom! Tudom, hogy megbántanám vele, de nagyon büdös szegény!! Mit tehetnék? :(
2013. nov. 29. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen barátom, de tudom férfiak közt ez más, én konkrétan megmondtam neki a dolgot, igaz ígyse sokat változtatt eddig...Szerintem mond meg neki, ha olyan jóba vagytok nem fog neki annyira rosszul esni, jobb ha te szólsz mintha mástól tudja meg, beszéld meg vele, hogy csak jót akarsz és nem leszólni akarod.
2013. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet nem az ő hibája.


Mármint vannak olyanok akiknek mindig minden kence gyenge az izzadság ellen.

2013. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy az ő hibája, csak, hogy egésznap elviselni rossz. :/
2013. nov. 29. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem óvatosan,de te mond meg neki,mert ha valaki más mondjuk egy bunkó ember teszi majd meg ezt,az sokkal jobban fog fájni neki,mint az hogy te tennéd segítő szándékkal.
2013. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
jön a karácsony vegyél neki egy pöpec dezodoros tusfürdős ajándékcsomit!!hátha használ.ha használja akkor meg megdícséred hogy húú de jó illatod van!!és akkor mindig fogja fújni magát
2013. dec. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!