Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnám megszivatni az...

Hogyan tudnám megszivatni az osztálytársamat? (több lent)

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam és ő tök hülye.Azt hiszi ő a legmenőbb, a legokosabb és stb.Közben tök idióta.Ha nem kap egy tantárgyból ötöst akkor ilyen idegbajt kap.A fél osztály rüheli.Ráadásul csókos is, a tanárok kiskedvence.Most már jó lenne megszivatni egyszer.

Segítsetek, hogyan tudnám jól megszivatni?

(Fiú)



2013. dec. 5. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
ne emészd magad,különben is mit zavar téged? te ne légy ilyen elbaszott,és kész!
2013. dec. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem gondolod, hogy elég nagy büntetés neki az, hogy ilyenre nevelték? Nem arra gondolok hogy jó osztályzatokat kap, mert az dicséretes, hanem arra, hogy senki nem szereti.

Szerintem mindenkinek volt ilyen osztálytársa, előttünk van a problémád. Ne tegyél semmit, hidd el maga alatt is el fogja vágni azt a fát.

2013. dec. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Egyetértek az előttem kommentelőkkel. Ne érdekeljen ez téged... Nem kell mást megbántani. Legyen az ő dolga.
2013. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pontosan! Emiatt nem szabad valakit bántani/szívatni! Ártott ő komolyan valakinek a viselkedésével, amivel kiérdemelné a bosszút, vagy tulajdonképpen annyi a "bűne", hogy idegesítő? Ezen gondolkozz el szerintem!

Elég, ha nem törődtök vele, majdcsak észreveszi, hogy nincsenek esetleg barátai, és akkor megpróbál majd nyitni felétek. Nekem is volt ilyen osztálytársam, aki észrevette magát, megpróbált közelíteni, de a stílusa nem változott, pedig volt, aki jelezte neki (egyébként lehet neki erről szólni megfelelő stílusban bármikor!) normálisan, és ennek ellenére ilyen maradt. Ha így érzi jól magát, akár barátok nélkül is, az az ő dolga, ne foglalkozzatok vele, nem szabad ezen magatokat ennyire pörgetni, idegesíteni! :D

2013. dec. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
33%

Hasmenéses süti: szükséges: liszt, kakaópor, prézli,tojás, víz, tejszín, chilipor, fekete, fehér bors


Ezeket a cuccokat úgy keverd el, hogy egy nem annyira sűrű masszát kapj. Süsd ki tepsiben, vagy muffinformában! Magadnak süss csokis sütit. Vidd el magaddal a suliba, majd mondd, hogy anyukád sütött sütit. Vedd el az ugyanolyan kinézetű (!!!) sütit, majd kínáld meg vele.

Eredmény: Hasmenés és felfújódás - ha igazán meg akarod szívatni! xD

2013. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak a fél osztály utálja?Amikor én végre jó tanuló lettem engem minden iskolában az egész osztály utált,fogjatok össze ellene is.
2014. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy dobáljátok meg fél literes teli üditővel.
2014. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22%

Kedves kérdező, ezek után had vezessem végig a családfádat:


Az anyád kůrv@ volt. Egy semmirekellő szajha. Apád is az, Ő már a saját nemémel csinálta, valamint a nagyapád is már kint stréhelt az utcán. Nagyanyád torkát, meg miután apádat a világra hozta, elmetszette a stricije.


Te pedig nem vagy több, mint egy f@$zkalap, kinek főállásban kint vannak az úttesten a szülei. Egy szerencsétlen, ártatlan osztálytársadat, felebarátodat akartad bántalmazni, aki semmit nem tett ellened. Arra nem lennél méltó, hogy a hamvaidat trágyára szórják; hanem a kőre tesznek ki Téged majd, hogy eltapossanak.


----------------------------


Nézd meg ezt a filmet: https://www.youtube.com/watch?v=sUeSQY55o5Y


Kétszer is feltették YouTube-ra annak ellenére, hogy a kettő pixelről pixelre ugyan az. Nem véletlenül.


Nézd meg Te szánalmas görény, aztán fordulj magadba, és szégyeld el magad. És ha még van benned valami jóérzés, akkor tegyél a megmentéséért, különben a híd alá fogsz kerülni, és életed háromnegyede alamizsnáért való kéregetés lesz azoktól, akik annak idején bántva voltak a fajtád miatt, viszont az életben ők vitték valamire.

2014. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!