Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kedvenc tanárotok? Miért...

Kedvenc tanárotok? Miért szereted/szeretitek őt?

Figyelt kérdés
Mondjátok el azt, hogy ki a kedvenc tanárod, mit tanít, és miért szereted őt. Név nem szükséges, csak a neme.

2013. dec. 6. 20:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

A töri tanárnőm.

Mert nem szeret egyest adni senkinek,kedves,szereti a gyerekeket.

Sokat megdícséri az osztályt.

2013. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

A matektanárnő..nyugodt,kedves,szókimondó,őszinte,lehet vele problémákról meg az életről beszélgetni,szóval kihangsúlyozza az iskola emberi oldalát is.:) És ezt kevés tanár teszi meg egy középiskolában a város közepén.Bár ez egy kisebb középiskola,és éppen ezért családias sokszor a hangulat.Bár vannak furcsa emberek(a háromnegyed iskola furcsa),mert szinte senki sem jött ugyanabból a környezetből.

Hát tulajdonképpen a matektanárra visszatérve,látni és érezni is lehet a rossz tulajdonságait,főleg azt,hogy hangulatember,sajnos.Dehát elfogadtam ilyennek.

17/L

2013. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
töritanárom<33:D
2013. dec. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
Töri tanár a kedvencem,lehet vele beszélgetni komolyabb dolgokról is. Szeret viccelődni,de tudja a határokat és a viccelődés helyét. Ha tanulni kell akkor tanulunk,ekkor komolyan viselkedik,de ha jól állunk az anyaggal akkor viccelődünk beszélgetünk. Meg nagyon kedves a mosolya.
2013. dec. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a biológia tanárom testesíti meg a tökéletes tanár fogalmát :) Mindig mindent érthetően elmond, jól tanítja és szereti is a tantárgyát. És nem olyan, mint sok tanár, hogy ha fölvetődik valami más téma, már nincs is képben. Ja és férfi.
2013. dec. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

A tesi tanárom.

Mert nagyon jófej, kedves, vicces, nagyon jól tartja az óráit, nem unalmasak. Végtelen türelmes, de határozott is. "Civilben" is jól el lehet vele beszélgetni.

Itt, az oldalon sok olyat olvasok, hogy utálják a tesi tanárukat, mert bunkók ésatöbbi, az enyém pont az ellenkezője. Előtte utáltam mozogni, most a tanár megszerettette velem a sportot. :)

L

2013. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
már nem vagyok gimis, de anno a biosz-föci tanárba szerelmes voltam. egy kegyetlenül csúnya fickó volt, de annyira lenyűgözött az intellektusa, hogy a világ legjobb pasija volt a szememben. nagyon jól tanított, és emellé szigorú is volt. minden egyes órán számonkérte az előző óra anyagát egy röpdoga keretében, ennek köszönhetően 26 évesen tudok olyan dolgokat ezekből a tárgyakból, amikkel simán lekörözöm a mai gimiseket is akár :D
2013. dec. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Wáó! Köszönöm a válaszokat, vannak normális, szerethető és jó tanárok. Öröm olvasni ezeket. Azért még jöhetnek a válaszok.
2013. dec. 8. 21:24
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Jo nektek. En sulimba olyan kib**ott tanarok vannak h csak utalni lehet mindet. ://
2013. dec. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

A matektanárom!!!<3

Nagyon kedves nő, érdekli az osztályunk, kérdezi mi újság velünk, hova akarunk továbbmenni.A saját idejét áldozta ránk és korrepetálta az osztályt :))

Technikát is tanít!Mikor kiküldött a szertárba valamiért, akkor nem találtam nem volt ott ahol mondta.visszamentem a terembe és szépen elmondta még egyszer hogy hol is van (nem ott volt, másik o. társam találta meg de nem ez a lényeg) más tanár rögtön leteremtett volna hogy mekkora egy béna haszontalan hülyegyerek vagyok de ő nem! :)) nagyon rendes, lehet vele sokat hülyülni.Ő a legrendesebb :) most 8.-os vagyok és a ballagás után úgy tervezem hogy meglepem egy saját kezűleg készített gyöngy karkötővel :) (egyszer csak mi ketten beültünk egy terembe és egy szív medált fűztünk, amit én már megcsináltam és csak segítettem neki) nagyon élveztem és nagyon fog hiányozni a tanárom<333


Szilvi 8.-os

2013. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!