Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit reagáltatok volna ha...

Ti mit reagáltatok volna ha egy volt tanárotok ezeket mondja és így viselkedik? Nem gusztustalan?

Figyelt kérdés
Elmentem egy iskolából már nem járok oda 10 es vok és az egyik igénytelen ápolatlan tanárom végigsimogatott engem meg a barátnőmet egy rendezvényen rohadt gusztustalan volt pfúj azóta is a hideg ráz ki ezen felül ajánlatokat tett azt mondta hogy hogy bejöttem neki meg hogy jó csajok vagyunk egy szintén igénytelen haverjával követtek minket vagy 5 percen keresztül.Azt is mondta hogy mért nem ruha nélkül láthat minket fúj nagyon gusztustalan volt tényleg. Ti mit reagáltatok volna erre? Mi semmit sem tudtunk igyekeztünk elmenni onnan . Azt mondta hogy megmozgattuk a fantáziáját is gusztustalan kb 40 év körüli én meg bnőm 16 évesek vagyuk
2013. júl. 1. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Pofon vágtam/T*kön rúgtam volna.
2013. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
rendes lany vagyok, ugyhogy azert mentot hivtam volna neki....a feljelentesre vegul is a korhazban is magyarazkodhat, a tokeire meg ugy se lenne szuksege
2013. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
gázspray neki!
2013. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szóljatok mindketten az apukátoknak.Majd jól helyrerakják őket...
2013. júl. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gabu88 válasza:
Szerintem mindenképpen szóljatok a szüleiteknek és beszéljenek vele de lehet h ink rendőrséget kell bevonni!!!
2013. júl. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Elipszis33 válasza:
lelőjem őket? szívesen megteszem
2013. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a szüleiteknek mondjátok el, vagy más tanárotoknak. De valakinek szólni kell, először nem feltétlemül a rendőrséget, ha csak így magyarázkodnak. Viszont ha nem szállnak le rólatok, akkor én a helytekben elkezdenék fenyegetőzni a rendőrséggel, és ha nem tágítanának, akkor hívnám őket.
2013. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!