Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Idegesítő osztálytárs! Bővebbe...

Idegesítő osztálytárs! Bővebben lent?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, olyan szófosó típusú állandóan beszél, ha egy nap kifog valakit akkor próbálja egész nap piszkálni, meg állandóan gúnyolódik vele. Hogyan lehet őt leállítani? Próbáltam énis visszaszolni olyankor vagy elhalgat kis ideig aztán megint folytssa, vagy egykettő kitalál valami dúrvábbbat és visszaszól?

2013. dec. 8. 17:51
 1/9 anonim válasza:
gagyi kérdés volt, ilyen és kész, nem fogod tudni megnevelni :P
2013. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem megnevelni akarom, csak valami olyat beszólni neki hogy sértő legyen.
2013. dec. 8. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen osztálytársam.Tényleg nagyon idegtépő..Nem lehet leállítani,reménytelen.
2013. dec. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
legalább nem vagyok egyedül :D
2013. dec. 8. 18:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, reménytelen. Sőőőt, kockavicceket is nyomat? Ha nem akkor meg jól jártál....
2013. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A megoldás: egy tekercs ipari szigetelőszalag.
2013. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem is van egy ilyen osztálytársam aki kiszúrt magának pár embert (köztük engem is ) állandóan kiröhög minket és megjegyzést tesz ránk .Az ilyenekkel nem tudsz mit kezdeni beképzelt , h*lye majmok . Ne törödjetek vele !!! :)
2013. dec. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csicskapofon jobbról, balról and it's done.
2013. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Márk!Barnabásról beszélsz?
2019. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!