Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem bírnak az osztályba és...

Nem bírnak az osztályba és emésztem magam emiatt? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretnek az osztálytársaim, vagy inkább egy lány klikk. 6-7 lány. Akik látom mindig engem néznek, lesik mikor hibázok, mikor tudnak kicikizni, vagy jól kiröhögni. Nagyon nem szeretnek, indokot nem tudok, talán ok nélkül kiszemeltek maguknak. Nem vagyok túl csendes, se hangos, kedves, segítőkész vagyok mindenkivel sokat mosolygok és még se kedvelnek. Állandóan ezen emésztem magam, hogy mit tudnék csinálni, de tényleg nem tudom.. :// valahogy hogyha kitudnám törölni a gondoltaimból.. de hogyan?? olyan rossz.. persze van aki mellettem van.. de annyira rossz.. állandóan néznek mikor hibázok.. és sunyik.. 9.-es vagyok és még mennyit kell kibírnom velük?? sulit/osztályt nem igen szeretnék váltani.. mit tehetnék?

2013. dec. 5. 18:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és vannak barátnőim, akik kiállnak mellettem, szóval az sem lehet, hogy egyedül vagyok ://
2013. dec. 5. 18:18
 2/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen muffokat utálom! Ne törődj velük! Hülye muffok! Te is nyektesd őket! Vagy csapj közéjük!
2013. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noriko. ***** válasza:
100%

Nálunk is voltak ilyen bunkók. Direkt megkeresik azokat, akiken látják, hogy félénkebbek vagy valami hiányosságuk van és rászálnak. Őket valószínűleg testileg vagy lelkileg bántják otthon és másokon vezetik le, legalábbis a bandavezér. A többi pedig követi a példáját, hogy megfeleljen és ne a bántalmazott legyen.

Sajnos nem sok mindent tudsz velük csinálni. Ha szólsz az ofőnek, akkor utána mégjobban bántanak és megaláznak. Vagy levegőnek nézed őket és akkor előbb utóbb megunják, mert látják, hogy nem tudnak a saját örömükre idegesíteni. Vagy pedig átiratkozol másik osztályba, iskolába. Vagy összefogtok ellenük a többiekkel. Más nem jut eszembe. Én levegőnek néztem őket.

2013. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Igen, igaza van a 2.-nak, nézd őket levegőnek, de amennyiben erre te nem vagy képes, mint én, akkor rúgd fel őket egyesével! Én egyszer megtámadtam őket, és megfenyegettem, hogy úgy megverem őket, hogy rám se fognak tudni mutatni a tolószékből! Tudták, hogy kung-fu-zom így leszálltak rólam, de ha erőteljesen rájukszólsz, hogy tele legyen a gatya akkor utána átszállnak másra! Ha röhögnek, nem hiszik el, akkor 1-et kiválasztassz, azt úgy elpalántázod, hogy ő kilépjen a csoportból!
2013. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Próbálj meg nem törődni velük. Hagyd a figyelmeden kívül. Ha van az osztályodban olyan, akivel elvagy, legyél csak vele , és ne figyelj oda. Nehéz, tudom. Saját tapasztalat...Én egy évet így töltöttem el egy osztályban. Pokol. Csak azért cikiztek folyton, mert jó tanuló vagyok, és sportoknak sem vagyok béna. Irigyek. De maga a gondolat, hogy engem ezért utál több mint a fél osztály, az kicsiniált volna. Osztályt váltottam, most nagyon jól érzem magamat az új osztályomban.
2013. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Gyenge fizikumú vagyok.. nem tudnám egyiket se megverni.. :/ osztályt váltau nem szeretnék, nagyon szeretem ezt a szakot amin vagyok.. :( csak őket nehéz elviselni :((
2013. dec. 5. 19:18
 7/12 anonim válasza:
100%
Fog még változni a közösség az biztos. Ne lássák rajtad, hogy ez bánt.
2013. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Noriko. ***** válasza:
100%
Kitartást. Nekem 3 éven keresztül ez ment, már az öngyilkosságon is gondolkoztam. Volt hogy a folyosón lehúzták a szoknyám (ünnep volt és abba kellett menni) a fél iskola előtt, volt hogy bezártak a wc-be és emiatt késtem az óráról, tesin nekem dobták a labdát, stb. Megondtam őket, hiányoztam az iskolából, már mindent csináltam. Szerencsére a levegőnek nézés bevált. Azt nagyon nem bírják az ilyen öntelt ribik.
2013. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
velem is ez volt... de aztán valahogy kisült hogy bejövök a bandavezér csaj pasijának:"D aztán ezt megtudta a csaj és próbált teljesen kikészíteni ja és én közben mondtam a fiúnak hogy nem akarok összejönni vele mert hogy nem akarok több konfliktust a csajjal -.-" na és amikor a csaj már a tökéletes bosszút tervelte ellenem akkor hirtelen kidobta a pasija ... és akkor mondta hogy ő teljesen oda meg vissza van értem stb. én meg mondtam hogy miért is ne próbáljuk meg :) és azóta együtt vagyunk és mindenki imád minket a csaj meg még a "bnői " is megutálták :D szóval csak kitartás valami úgy is az öledbe fog hullani amivel vissza tudsz vágni nekik :* amúgy melyik suliba jársz ?? én most nézegetek gimiket és háát nem nagyon van tippem h hova menjek :/
2013. dec. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szia. Velem is ez volt csak alsóban, azért bántottak mert okos vagyok/voltam és szebb mint ők, és ezt ők is belátták télleg mindent megpróbáltak hogy tönkre tegyenek, ki utáltak az osztályból stb. Levegőnek néztem őket fogtam magam kinyitottam egy könyvet és többé nem érdekelt mit sutyorognak a hátam mögött. Teljes alsót végig szenvedtem + egy-két hátbaszúrást, amiből baromira szivtam, de nem érdekelt, most egyedül vagyok es őszintén mondom sokkal de sokkal jobban érzem magam, és lásd akik bántottak alsóban most kisebb büncselekményt követtek el kirakták őket a sulibol, :) ugyhogy fel a fejjel, legyél jo és ahogy az elottem szóló mondta mindig belepottyan valami azöledbe amire nem számítassz :))
2013. dec. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!