Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tényleg sokat írtam erre az...

Tényleg sokat írtam erre az iskolatársamra szerintetek, vagy más baja lehet velem?

Figyelt kérdés

Van egy 10.-es iskolatársam, akit ott látásból ismerek, facebookon múltkor ráírtam, elbeszélgettem vele egyik szerdán, egy fél órát. Utána azon a héten vasárnap is ráírtam, boldog születésnapot kívánni. Aztán az utánavaló héten hét közepén is ráírtam, akkor azt mondta nem ér rá, nem is zargattam tovább, majd azon a héten szombaton meg azt mondta túl sokszor írtam rá, és felidegesítettem.

Ez szerintetek is sok volt, vagy csak ezt találta ki kifogásnak? Élőben persze totál levegőnek nézett mindig.


2013. dec. 21. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet azért mondta azt, hogy sok volt neki a beszélgetés mert nem is ismer csak látásból és ezért nem akar veled beszélni..
2013. dec. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
akit kedvelünk az sose zavar. akit nem kedvelünk azzal szemben van egy tolerancia határ. ha személyesen levegőnek néz minek haverkodsz vele ?
2013. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!