Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért szekálnak az osztálytárs...

Miért szekálnak az osztálytársaim azzal, hogy kicsi a mellem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most regisztráltam én is erre az oldalra, mert ahogy olvasgattam a kérdéseket úgy éreztem, hogy nem vagyok egyedül mert mindig találtam a kérdésemre való válaszokat és nagyon jól estek:) Tehát szeretném ha segítenétek nekem, hogy miért ilyenek az osztálytársaink? Miért ilyen szívtelenek? Nem értem őket...
2013. dec. 28. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondták még neked? Az emberek, de különösen a gyerekek kegyetlenek.
2013. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehetséges h túlságosan kirakod a melleidet? mert nálunk régen azért volt a piszkálás
2013. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy kicsik és őszinték! Vagy nem kicsik de élvezik hogy idegesít ezért szivatnak. Kb ez van. Ne foglalkozz velük és megunják.
2013. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert gyerekesek. Nálunk, gimi 9. osztályban van több kis mellű lány is, de senkit sem szekálnak miatta.

Vagy lehet azért, mert hogy kicsi, és még ki az rakod a kirakatba. Akkor jogosan szekálnak. De ha nem rakod ki, akkor meg egyszerűen csak buták, nem tudnak mást csinálni.

2013. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem rakom ki főleg iskolában. Szerintem az iskola nem arra való hogy divatbemutatózzunk vagy hogy kivágott pólókba járjanak a lányok. Meg ez is genetika. Senki nem tehet róla:/
2013. dec. 28. 13:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert buták. Így van ahogy mondod, ez genetika és nem tehetsz róla. Aki meg emiatt csúfol, annak nagyon sok esze lehet. Próbálj meg nem törődni velük:)

Nekem is kicsi volt, és nagyon sokat csúfoltak érte, fiúk is lányok is. Egy ideig zavart, aztán nem törődtem vele, mert attól hogy piszkálnak nem lesz nagyobb, kit érdekelnek.

2013. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem az ilyenkkel foglalkozni!
2013. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyeltalán nem baj, ha kicsi a melled. Ha ettől jobban érzik magukat, csúfoljanak nyugodtan.
2013. dec. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!