Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek milyenek a tanáraitok?

Nektek milyenek a tanáraitok?

Figyelt kérdés
Nekünk az osztályfönökünk az ének tanárnő tehát ofőn is sokat énekelünk hát nem egy csoda tanár de nemis a világvége az irodalom,nyelvtan tanárunk és a term ism. tanárunk a legjobb a tesi tanárunk nagyon rossz egy szó máris 100 fekvőtámaaz,100 gugolás,100 felülés a feladatunk szerencsére felmondott vége a pokolnak.

2013. dec. 30. 15:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Válaszoljatok
2013. dec. 30. 20:00
 2/11 anonim ***** válasza:
Én egy kis vidéki gimnáziumban tanulok,ahol elég családias a hangulat,így remek tanár-diák kapcsolatok alakulhatnak ki. Többségében szakmailag és emberileg is csodálatos tanárokkal vagyok körülvéve,szal nincs okom panaszra. Rengeteget röhögünk egyes órákon,néha maga a tanár süti el a legjobb poénokat. :D amúgy te is középiskolás vagy? 18/l
2013. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk katasztrófa majdnem az egész tanári kar,2 kivétellel,2 30-40 közti tanárnőről van szó:) Ők kedvesek,tiszta jópofák,persze követelnek is.:)
2013. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es 11 éves évvesztes ötödikes vagyok
2013. dec. 30. 22:51
 5/11 anonim ***** válasza:

vegyes, vannak jófej tanárok, akikkel sokat beszélgetünk az órákon, a kapcsolatunk velük nagyon jó, és vannak olyanok, akinél mindenki a könyvébe bújik, és inkább fülét farkát behúzva lapít. a tanárok többsége tudja tartani a fegyelmet, de hát ki bírna egy nyolcadikos osztállyal? :D


13/L nyolcadikos, vidéki

2013. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát nálunk változó, van olyan tanár aki nagyon-nagyon rendes, van olyan aki direkt szívatni akar mindenkit (nem tanulási célzattal), szerencsére ilyen tanáraim most nem igazán vannak, én legtöbb tanárral jóban vagyok hála a szüleimnek és annak, hogy a tesóm által kitaposott úton megyek végig :D
2014. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon jó a tanári kar, szinte egyik tanárról se tudnék igazán rosszat mondani. Nagyon jól bánnak a diákokkal, sokaknak irtó jó a humorérzékük, jól tanítanak és odafigyelnek ránk. Nagyon jó a tanár-diák viszony is, szóval kellő lazaságot hagynak, jó viszonyban vannak velünk. Azért egy bizonyos határt betartatnak nyilván, de egyáltalán nem túl szigorúak. Ezt úgy általánosságban mondom róluk. Én kifejezetten imádom Őket :D - legalábbis a legtöbbjüket, egy-két kivétellel, akik kilógnak a sorból szinte minden értelemben. De evidens,hogy mindenhol vannak ilyen kivételek szerintem.:)


17L/ gimnazista, nagyváros

2014. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én tök szeretem a nagyrészüket, de van 2-3 akit ki nem állhatok.. Annak ellenére, hogy vmilyen tantárgyból 3-as vagyok, a tanárt nagyon szeretem:) az a 2-3 kivétel viszont olyan, hogy 1-2 gyerekre rászáll, aztán szegényt végigszivatjak (én is egy ilyen eset vagyok://) de szinte imádom őket;) van olyan, aki tök szigorú, mindenki fél tőle, ês tényleg elég durva., órán. De ha jobban megismered, van jó oldala is:) persze ilyenkor inkább az órákalatti viselkedésükez nézi mindenki, én is általában:) 14/L városi
2014. jan. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is város,változó.A tanárok 70%-a pont lesz.rj. mit csinálsz,10%-a normális,megint 10%-a ott köt beléd ahol tud.A maradék 10% elmegy.De van kb.50 tanár a suliba,egyik hülyébb mint a másik
2014. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9.-es vagyok, az összes tanárom katasztrófa. Nem értékeltem eléggé az általános iskolai tanáraimat, most egy erős gimibe járok, de a tanári kar egy vicc. Az osztályfőnököm borzalmas.
2014. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!