Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért foglalkoznak velem...

Enaa kérdése:

Miért foglalkoznak velem rosszindulatból az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok és az osztálytársaim folyamatosan ok nélkül, kibeszélnek, lehordják a cuccaimat. Legutóbb az egyik fiú osztálytársam azt vágta a fejemhez minden ok nélkül, hogy nem vagyok az ő szíve csücske, meg kérdeztem tőle, hogy most mi baja van velem, de csak azt mondta, hogy inkább kussoljak be. Az egyik lány osztálytársam, meg azt mondta nekem, hogy milyen jó csizmám van, elfordult, és azt mondta a barátnőjének, hogy "jahh még sem" Nem értem!!! :(
2014. jan. 2. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű nálad a gond.Okos őseid olyan cuccokat adnak a fennhordott orrod elé amit sehol nem viselnek el.Osztálytársaid emberek te meg kirakatbaba.
2014. jan. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tinikorban sok emberből előjön a rosszindulat, 5 év és ez a probléma majd mérséklődik. Az sem biztos ám, hogy szándékosan teszik, ki tudja mi áll az ilyenek hátterében... zavarja őket egy rossz jegy, netán közeleg a rettegett érettségi, esetleg korábban nekik is beszóltak, vagy az ő szüleiknek nincs pénzük csizmát venni és kell valaki, akin a dühüket levezetik.
2014. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mondjuk a srác eleve ideg beteg. a lány pedig irigy rám, mert régebben a pasijával közeli "kapcsolatban" voltam és szerintem még mindig nem tudta elfelejteni...
2014. jan. 2. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Don't come easy rabbit vagy rabbit don't come easy nem tudom hogy helyes.Olyan szög kibújik a zsákból vagy mi.
2014. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igaz
2014. jan. 2. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!