Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemi, főiskolai, tanárok/d...

Egyetemi, főiskolai, tanárok/diákok válaszai érdekelnek?

Figyelt kérdés

8-os vagyok, úgy átlagba 3-as, 4-es tanuló.

Szeretnék főiskolára, egyetemre majd később tanár szeretnék lenni. Sikerülhet ez?

Úgy alapból elég lusta vagyok, de ha odateszem magam elég jó eredményeket érek el.



2014. jan. 4. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy sikerülhet!

Ha már ilyen fiatalon van egy célod, sokkal egyszerűbb lesz számodra elérni azt! Sokan még az érettségi előtti hónapokban sem tudják, hova akarnak jelentkezni, mit akarnak tanulni...

4 éved van az érettségiig, simán elérhetsz bármit, lehetnek akármilyen jegyeid, csinálhatsz nagyon jó érettségit, nyelvvizsgát, akármit. Majd annyit kell kitalálnod, melyik egyetemen szeretnél tanulni, milyen szakos tanár szeretnél lenni és persze hol (mert az sem mindegy, hogy általánosban vagy középiskolában). De addig még van időd!


Ha nagyon utána akarsz menni mindennek, javaslom a felvi.hu honlapot, itt megtalálsz minden felvételivel kapcsolatos információt, hogy melyik egyetemen tanulhatsz majd tanárnak, milyen tárgyakból kell érettségizned, stb:) Sok sikert!

2014. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2014. jan. 4. 12:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak,hogy sikerülhet,hanem SIKERÜLNI FOG!:)

Higyj magadban!Ne rontsd el a lehetőségedet!

2014. jan. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindent megteszel az ügy érdekében, akkor sikerülni fog.
2014. jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kapanyak válasza:
24%
Nem.
2014. jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

haha.:D és pont ezért fog sikerülni!

neked biztos nem sikerült valami, ezért írtad ezt.

az az igazság, hogy amikor te ezt leírtad, nem írtad meg a sorsom ,a hogyan azok sem akik azt írták hogy sikerülni fog. ezt én döntöm el.nemte.:)

2014. jan. 15. 16:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Milyen tanár szeretnél lenni? általános iskolai- középiskolai- egyetemi/főiskolai


Milyen tárgy oktatója szeretnél lenni?


És azokból a tárgyakból milyen jegyeid vannak?


"Úgy alapból elég lusta vagyok, de ha odateszem magam elég jó eredményeket érek el."

Miért vagy lusta? Ha tudatában vagy miért nem változtatsz rajta? És mi kell, hogy oda tedd magadat?

2014. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

általános iskola:

alsós tanár:mindegy

felsős:rajz

nem tudom miért vagyok lusta..valószínűleg inkább nem érdekel vagy csinálok mást tanulás helyett.ha érdekel/értem akkor jó jegyet kapok

2014. jan. 16. 14:51
 9/9 anonim ***** válasza:
A jelenlegi teljesítményed semmit nem árul el arról hogy teljesíteni tudod e majd.
2014. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!