Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek, ha nem érdekelnek...

Mit tehetek, ha nem érdekelnek a munkatársaim?

Figyelt kérdés
Elég kellemetlen a helyzetem. Igazából egy hónapja dolgozom egy munkahelyen. Elég zárkózott típus vagyok. Nehezen nyílok meg. Ezt tetőzi a bizalmatlanságom és az hogy egyáltalán nem érdekelnek az új munkatársaim. Nem tudok becsatlakozni a beszélgetésekbe. Mindig csendbe vagyok. Nem beszélgetnek velem. Mindig csak egymással kommunikálnak. Kezd kellemetlen lenni az egész. Mit tehetek, hogy változás történjen?
2013. nov. 6. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Most, ha nem érdekelnek, akkor milyen változást akarsz? Nyilván érzik a hozzáállásodat... Te vagy az új, így indítottál, nem tudom, miért csodálkozol. Csak azt kaptad, amit akartál. Én se könyörögnék, ha jönne egy új, aki szemmel láthatóan kivonja magát mindenből...
2013. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy kezdj el velük udvariasan csevegni általános dolgokról, vagy ha nem érdekelnek, akkor inkább örülj, hogy nem kell velük beszélgetned.
2013. nov. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valójában nem igazán értem a problémádat. Én is hasonló vagyok; zárkózott ember vagyok, csak azokkal barátkozom, akikkel szeretnék is. A munkahelyemen kimondottan riasztanak az emberek, nincs velük közös témám, nem tetszik már az sem, ahogy az élethez hozzáállnak. Ezért nem beszélgetek velük, nem járok közös programokra, és kihúzom magam a munkahelyi rendezvényekről is. Nekem ez így jó, én békén hagyom őket, ők pedig hagyjanak békén engem.

Ha téged sem érdekelnek a munkatársaid, miért szeretnéd mégis, hogy kommunikáljanak veled? El kéne döntened, melyiket szeretnéd igazán. :)

2013. nov. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!