Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha rólam viccelődne...

Mit tegyek ha rólam viccelődnek a hátam mögött?

Figyelt kérdés

Az iskolában elég csendes vagyok és általában egyedül, mert nem vagyok jóba senkivel. És emiatt sokszor kibeszélnek a hátam mögött, hallom ahogy viccelődnek rajtam, vagy pedig utánoznak. Ilyenkor mindig úgy teszek mint ha nem hallanám. De tényleg nem tettem semmi rosszat, gimnázium és új osztály..

Jobb tanuló vagyok az átlagnál, de nem én vagyok a legokosabb az osztályban és nem is szoktam okoskodni, mert órán is csendbe vagyok.

Nem akarok benyalni nekik, ezek után meg már végképp nem barátkozni..

Mit csináljak? Rosszul érzem magam, hogy rajtam viccelődnek, kicsit olyan érzés mintha megaláznának..

Emiatt nagyon nem szeretnék iskolába se menni..


2014. jan. 7. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
azzal hogy behodolsz meg nem fogod a tiszteletuket kivivni. a megoldas kozeputon van: kerd ki ami a tied de ne legy tul ideges veluk kacagni megha rolad is szol valami ami vicces.
2014. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor be lehet szólni, hogy ők sem tökéletesek. Biztos mindegyiküknek van vmi hibája, amit ki lehetne gúnyolni. Aztán ha vérig sértődnek, megmondhatod, hogy na, nekem is ilyen érzés ez, be lehet fejezni.
2014. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 cdc22 válasza:
mutasd meg nekik ki itt a főnok verdmegőket vagy biztos van olyan aki nem csúfol azal barátkoz!
2014. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
azért mert ök ugy gondolják hogy te luzervagy amiatt te nem vagy az ha testiekben jobb vagy nála bassz visza neki durvábakkal
2014. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!