Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az összes osztájtársaim...

Szatmaridavid1 kérdése:

Az összes osztájtársaim piszkál mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lehet azért mert vörös a hajam de piszkálnak és piszkálnak már szoltam a atanárnak is de sz@rik rá aszüleim is most mit csináljak legyek öngyilkos?

2014. jan. 9. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra, és kezdj el edzeni. Az utóbbitól meg fog nőni az önbizalmad, addig pedig az 1. segít.
2014. jan. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1: szólj szüleidnek ill. az igazgatónak.

2: semmiképp ne légy öngyilkos.

3: ugyanezzel a problémával küzdök. Ha nem foglalkozol velük kb. 2-3 perc után abbahagyják. Higyj nekem ( 15/f ).

Mellékes:

4: az összes mai fiatal ilyen besz@ri gyenge jellem? Ha valami baj van vagy nem tud valamit megoldani, akkor öngyilkos akar lenni. Még ilyet...

Egyébként tipp a 3-ashoz: vigyél headset-et ( fül- ill. fejhallgató ) és hallgass zenét, ne figyelj rájuk.

És 5: a végső megoldás. Hagyd ott a sulit, menj valahova máshová. Előtte próbáld meg viszont amit mondtam.

Még egy megjegyzés az 5-öshöz:

Mindenhol vannak olyanok akik szemetek és piszkálódnak. Ha beilleszkedsz már az elején, akkor megvédenek a többiek, vagy alapból nem téged piszkálnak. Ha azzal kezded, hogy piszkálnak és szólsz a tanárnak, akkor megpecsételted a sorsod és végig piszkálni fognak. Amennyiben ez a kettő nem jön be az új suliban, azonban közül akik piszkálnak válaszd ki a leggyengébbet, vagy azt amelyiket akarok és verd meg. Ezzel bizonyítod, hogy nem érdemes piszkálni téged és vagy barátkozni akarnak majd veled ( főként, hogy látják, hogy te meg tudod őket védeni ) vagy szimplán békén hagynak ( és van rá esély, hogy amennyiben fiú vagy, a lányoknál be fogsz vágódni ). Ezt az utolsót a jelenlegi iskoládban is kipróbálhatod. Hátha hat.

2014. jan. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, amit a verésről mondtam, csak akkor csináld ha piszkálnak.

Ja és bocsi pár hibáért, telóról vagyok és az xt-9 akaratlanul is kijavít.

2014. jan. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vágj vissza, de úgy, hogy fájjon. Akkor abbahagyják.
2014. jan. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amit a második ír az is jó, de nem lesz semmi eredménye, ha nem olyanok a szüleid, vagy nem olyan az iskolai vezetés. Nem azért írtam, hogy kezdj el edzeni, hogy kigyúrtnak nézz ki, vagy hogy verd meg őket - persze ezt előbb próbáld ki, mint a gyilkosságot, hanem egyszerűen azért, mert aki sportol (értem ezalatt, hogy minden nap csinál valamit az esti fenékmeresztés helyett), annak olyan kiállása lesz - még télikabátban is, ami tiszteletet parancsol. Írom ezt úgy, hogy megjártam ezt és az edzés volt a megoldás. Persze ha az iskolai vezetés vagy a szüleid kivívják helyetted a tiszteletet magadnak, az csodálatos lenne, de én a helyedben nem támaszkodnék csak erre. Azt vettem észre, hogyha bármit el akarok érni, azt magamnak kell megcsinálnom, mert az emberek többnyire a saját éppen legnagyobb problémájukkal maximálisan el vannak telve.

Nem szeretném ha 10 év múlva az Egészségség >> Mentális Egészség kategóriában kötnél ki az önbizalomhiányod miatt, mert évekig b****tattak.

2014. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, és a vörös hajjal nincs semmi baj: www.youtube.com/watch?v=10JHwcMnTYU
2014. jan. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat írtok még mert verekedni nem fogok. Sportolni sportolok és monthatod hogy gyâva kukac vagyok és zokon veszem mert érzékeny vok de az hogy szólok az igayzgatónak jó ötlet 11/F de írtok még?
2014. jan. 10. 18:44
 8/9 anonim ***** válasza:

A helyesírásod miatt???

"Az összes osztájtársaim piszkál mit csináljak?" → Így kéne leírni: "Az összes osztálytársam piszkál. Mit csináljak?" vagy "Az összes osztálytársam piszkál, mit csináljak?"


Először is tanulj meg helyesen írni és normálisan fogalmazni, különben hosszú évek várnak rád. Öngyilkosság nem szükséges, elég egy egyszerű iskolaváltás.

2014. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hahaha tabletröl vok és ott sokat lehet hibázni és más suliba nem mehetek mert oda tartozom körzetileg (anyukám monda)
2014. jan. 12. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!