Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha folyton piszkál...

Mit tegyek, ha folyton piszkál a suliba az egyik srác, aki az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Jár az osztályomba egy srác,aki folyton piszkál,mert 4-5 kg-vel husisabb vagyok az osztálytársaimnál!Nagyon idegesitő,h mindenbe bele bir kötni és olyan dolgokat talál ki ami még véletlenül sem illik rám!A srác nagyon buta még olvasni sem tud rendesen(15-16éves)és ő szólogat be nekem!Pl:A tanár megsziddja és az osztály kommentálja ő meg belém kötöget,h én nem tudok olvasni,mikor jeles tanuló vagyok!Nagyon rosszul esnek ezek a dolgok,főleg akkor ha mindenki nevet azon amiket rólam mond,van olyan, elég gyakran h a legjobb barátnőim is vihognak rajta ahelyett h engem védnének!Adjatok valami tanácsot,h mit tehetnék!

2012. nov. 8. 19:31
 1/2 anonim válasza:
Az a legjobb ha eszre sem veszed nem kiabalsz vissza neki hanem beszelsz tovabb a baratnoiddel es ezt kb 1-2 honap utan meg is unja es amugy is mar csak egy evet kell kibirnod es akkor mar ugy se fogsz vele talalkozni tobbet ha 16 eves.
2012. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha legkozelebb beszol, szegezd neki a kerdest, hogy "mar megint irigykedsz?" valoszinuleg tagadni fog, (es ha felteszi a kerdest, hogy miert lenne, indokold azzal, hogy mert neked nem kell piszkalnod senkit amiert okosabb nalad. vagy ilyesmi) szoval talpra esettek. a lanyok a szituacion nevetnek, nem kifejezetten rajtad. nehez az ilyet megallni, mert egyenes sokkot kap ilyenkor az ember. sok sikert!
2012. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!